این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

 

مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی روش بسیار خطرناک و مشکلی جهت مهاجرت به این کشور است. برای مهاجرت به فرانسه راه های بسیاری وجود دارد که پیشنهاد می شود به جای مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی از این راه ها که در مقاله های دیگر توضیح داده شده است، استفاده نمایید. در این مقاله مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی بررسی شده است.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

 

شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

برای مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی باید دلایل کافی برای پناهنده شدن داشته باشید و بتوانید ثابت کنید که در کشور خودتان امنیت ندارید. اگر قبل از درخواست مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی در کشور اروپایی دیگری درخواست پناهندگی داده باشید، درخواست مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی شما مورد بررسی قرار نمی گیرد.

 

مراحل مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

درخواست مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی بعد از ورود به خاک فرانسه توسط مرکز پذیرش پناهدگان که به PADA معروف است بررسی می شود. این مرکز اطلاعات و مدارک لازم جهت مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی و همچنین فرم مخصوص مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی که توسط شما تکمیل شده را ظرف حداکثر 21 روز به مرکز اوفپرا ارسال می کند. بعد از آن باید منتظر مصاحبه ای در اوفپرا باشید که این مصاحبه بسیار مهم است. نتیجه درخواست مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی طی نامه ای به اطلاع شما می رسد که در صورت پذیرفته شدن درخواست پناهندگی کارت اقامت یک ساله و قابل تمدید برای شما صادر می شود. در صورت رد شدن درخواست پناهندگی نیز باید فرانسه را ترک نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1398/01/18

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید