مهاجرت به فرانسه از طریق کار

 

مهاجرت به فرانسه از طریق کار روشی دیگر جهت مهاجرت به این کشور است. اما آیا فرانسه به نیروی کار خارجی نیازی دارد؟ و آیا ویزای کاری فرانسه برای نیروی کار خارجی صادر می شود؟ در این مقاله جزئیات مهاجرت به فرانسه از طریق کار را بررسی خواهیم کرد.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق کار

 

شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق کار

متاسفانه مهاجرت به فرانسه از طریق کار میسر نمی باشد و فرانسه برنامه ای جهت صدور ویزای کار فرانسه برای نیروهای کار خارجی ندارد. تنها راهی که جهت مهاجرت به فرانسه از طریق کار وجود دارد، مهاجرت به فرانسه برای تحصیل و اشتغال به کار همزمان با تحصیل است. این امر نیز شرایط مخصوصی دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق کار و تحصیل

همان طور که گفته شد برای مهاجرت به فرانسه از طریق کار ابتدا باید به عنوان دانشجو و با ویزای تحصیلی وارد این کشور شوید. در زمان تحصیل باید مشغول به کار شوید و با کارفرما توافق کنید که شما را بیمه نماید. پس از پایان تحصیل و فقط در صورتی که بیمه باشید می توانید تقاضای اخذ اقامت دائم فرانسه را توسط مهاجرت به فرانسه از طریق کار داشته باشید.

 

تاریخ درج مطلب 1398/01/19

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید