مهاجرت به فرانسه از طریق کار

 

مهاجرت به فرانسه از طریق کار روشی دیگر جهت مهاجرت به این کشور است. اما آیا فرانسه به نیروی کار خارجی نیازی دارد؟ و آیا ویزای کاری فرانسه برای نیروی کار خارجی صادر می شود؟ در این مقاله جزئیات مهاجرت به فرانسه از طریق کار را بررسی خواهیم کرد.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق کار

 

شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق کار

متاسفانه مهاجرت به فرانسه از طریق کار میسر نمی باشد و فرانسه برنامه ای جهت صدور ویزای کار فرانسه برای نیروهای کار خارجی ندارد. تنها راهی که جهت مهاجرت به فرانسه از طریق کار وجود دارد، مهاجرت به فرانسه برای تحصیل و اشتغال به کار همزمان با تحصیل است. این امر نیز شرایط مخصوصی دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق کار و تحصیل

همان طور که گفته شد برای مهاجرت به فرانسه از طریق کار ابتدا باید به عنوان دانشجو و با ویزای تحصیلی وارد این کشور شوید. در زمان تحصیل باید مشغول به کار شوید و با کارفرما توافق کنید که شما را بیمه نماید. پس از پایان تحصیل و فقط در صورتی که بیمه باشید می توانید تقاضای اخذ اقامت دائم فرانسه را توسط مهاجرت به فرانسه از طریق کار داشته باشید.

 

تاریخ درج مطلب 1398/01/19

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن :

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن :

آدرس :

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

0903000000 - ۰۷۱۳۲323232
info@expatriation.ir
www.expatriation.ir
شیراز، خیابان ملاصدرا۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید