این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

 

دانشگاه های هلند جزو دانشگاه های معتبر در جهان به حساب می آیند و دانشجویان بسیاری تمایل به مهاجرت به هلند از طریق تحصیل دارند. مهاجرت به هلند از طریق تحصیل شرایط و قوانینی دارد که در این مقاله آنها را بررسی خواهیم کرد.

 

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

 

شرایط مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل باید مدرک دیپلم داشته باشید و از دانشگاهی در هلند پذیرش شوید. بعضی دانشگاه ها در هلند امکان ثبت نام آنلاین دارند و بعضی دیگر خیر که می توان از این طریق برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل درخواست داد. در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می توانید جهت مهاجرت به هلند از طریق تحصیل اقدام کنید. در دانشگاه های هلند دروس به زبان هلندی و انگلیسی تدریس می شوند و برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل باید یکی از این زبان ها را بدانید.

 

هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

هزینه تحصیل در دانشگاه های هلند فقط برای دانشجویانی که بورسیه دارند رایگان است و باقی متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق تحصیل باید شهریه بپردازند. شهریه دانشگاه های هلند برای مقطع کارشناسی حدود 7000 تا 10،000 یورو در سال، برای مقطع کارشناسی ارشد حدود 11،000 تا 15،000 یورو در سال و برای مقطع دکترا حدود 15،000 تا 20،000 یورو می باشد. هزینه زندگی دانشجویی در هلند نیز حدودا ماهیانه 700 تا 1000 یورو پیش بینی می شود. پذیرفته شدگان مهاجرت به هلند از طریق تحصیل باید این هزینه شهریه، بیمه و اقامت یکساله و همچنین اجاره اتاق سه ماهه را به حساب دانشگاه واریز کنند.

 

اخذ اقامت دائم هلند با مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل به اقامت دائم هلند منجر نمی شود ولی راه رسیدن به اقامت دائم هلند را هموار می کند. به این صورت که با اشتغال به کار پس از فارغ التحصیلی به مدت 5 سال، می توانید برای اخذ اقامت دائم هلند درخواست دهید.

 

 

ابر کلمات کلیدی : اقامت هلند از طریق تحصیل , تحصیل در هلند

 

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/23

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید