مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و اخذ گرین کارت هلند با مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری از بهترین روش ها برای مهاجرت به این کشور است که به راحتی اقامت دائم هلند را به دست می دهد. مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری موضوع مورد بحث در مقاله حاضر است. با ما همراه باشید.

 

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 

شرایط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

دولت هلند نرخ بسیار بالایی را برای متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری چهت سرمایه گذاری در این کشور تعیین کرده است. این مبلغ برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری 1،250،000 یورو است. اما با این وجود این امکان را نیز مهیا کرده که قبل از اقدام به مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری با MVV که مدت آن سه ماه است به هلند کرده و تمام جوانب و شرایط سرمایه گذاری را بسنجید و سپس اقدام به مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری کنید.

 

انواع سرمایه گذاری جهت مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مبلغ گفته شده جهت مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را می توانید در صندوق اقتصادی و یا اوراق مشارکت دولتی سرمایه گذاری کنید. نوع دیگر سرمایه گذاری با ایجاد 10 فرصت شغلی با ثبت شرکت در هلند با این مبلغ امکان پذیر است. در هر دو نوع مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری به مبلغ 1،250،000 یورو نیاز دارید

 

اخذ اقامت دائم هلند با مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

با مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری ابتدا اقامت موقت 5 ساله به شما اعطا می شود. بعد از پایان 5 سال اقامت موقت اگر بیمه و مالیات خود را پرداخت کرده باشید و همچنین مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری توسط شما به نتایج و اثرات مثبت و مفیدی در هلند رسیده باشد، می توانید برای اخذ اقامت دائم هلند اقدام نمایید.

 

مزایای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

- با مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری به آسانی اقامت دائم هلند را کسب می کنید.

- با مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری امکان زندگی و کار در هر نقطه از هلند را خواهید داشت.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/23

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید