این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

 

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر یکی از روش های دیگر و می توان گفت بهترین روش جهت مهاجرت به کانادا است. اسکیل ورکر به نیروی کار متخصص و ماهر گفته می شود که کانادا با کمک یک سیستم امتیازبندی توانایی ها و مهارت های متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر را بررسی کرده و نیروزی مورد نیاز خود را تامین می کند. در ادامه این مقاله جزئیات مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر را بازگو می کنیم.

 

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

 

فرآیند مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر توسط برنامه اکسپرس اینتری که به صورت آنلاین انجام شده و همیشه تاریخ آن از قبل در سایت اداره مهاجرت کانادا (IRCC) اعلام می شود، صورت می پذیرد. در این برنامه متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر فرم ارزیابی ارائه شده در سایت را تکمیل کرده و با توجه به مهارت هایشان امتیازی را کسب می کنند که اگر امتیاز قابل قبول کسب کنند، در قرعه کشی ورود و مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر وارد می شوند.

 

 امتیازات مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

در برنامه اکسپرس اینتری که به منظور مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر انجام می شود، فاکتورهایی وجود دارد که در کسب امتیاز مناسب موثر است. حداکثر امتیازی که برای این برنامه در نظر گرفته شده 1200 امتیاز است و در آخرین برنامه مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر حداقل امتیاز 440 بوده است. موثرترین فاکتور در این برنامه داشتن پیشنهاد کاری از یک شرکت کانادایی می باشد که این فاکتور به تنهایی 600 امتیاز دارد. از فاکتورهای دیگر موثر در این برنامه تحصیلات، مدرک زبان، سن، سابقه کاری و ... می باشد.

 

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

- برنامه مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر در اکثر استان های کانادا به منظور تامین نیروی کار اجرا می گردد.

- مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر به همراه همسر و فرزندان انجام می شود.

 

معایب مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

- متاسفانه شانس شما در مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر در صورتی که پیشنهاد کار از کارفرمای کانادایی نداشته باشید، بسیار پایین است.

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

 

ابر کلمات کلیدی : اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر , اسکیل ورکر کانادا , اسکیل ورکر در کانادا , مهاجرت به کانادا با اسکیل ورکر , جدول اسکیل ورکر کانادا , اسکیل ورکر کانادا 2018امتیازبندی اسکیل ورکر کانادا , اسکیل ورکر کانادا 2019 , امتیازبندی مهاجرت به کانادا کبک , امتیازبندی مهاجرت به کانادا 2018 , اسکیل ورکر کانادا 2019 , اسکیل ورکر کانادا چیست , شرایط اسکیل ورکر کانادا , امتیاز اسکیل ورکر کانادا , نمره آیلتس برای اسکیل ورکر کانادا , تخصص در کانادا

 

 

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/18

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید