این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

 

خرید ملک در کانادا نیز از دیگر روش های مهاجرت و اخذ اقامت کانادا می باشد. مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک خود نوعی سرمایه گذاری در کانادا محسوب می شود و از روش های محبوب مهاجران است. البته خرید ملک در کانادا مستقیما منجر به اقامت کانادا نمی شود و باید در کنار خرید ملک، تحصیل یا کار کنید تا بتوانید به اخذ اقامت دائم کانادا برسید. با این حال جهت آشنایی شما عزیزان با خرید ملک در کانادا، در این مقاله جزئیات خرید ملک در کانادا را شرح می دهیم.

 

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

 

هزینه ملک جهت مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

هزینه ملک جهت مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج بستگی به متراژ منزل، منطقه و ... دارد و قیمت مشخصی نمی توان برای آن در نظر گرفت. به طور میانگین هزینه ای بین 400،000 تا 500،000 دلار جهت خرید ملک در کانادا پیش بینی می شود. برای خرید ملک جهت مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک از وام مسکن نیز تحت شرایط خاص می توانید استفاده کنید.

 

شرایط خرید ملک جهت مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

شرایط خرید آپارتمان جهت مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک به این صورت است که ابتدا شما ده درصد از مبلغ آپارتمان را پرداخت کرده و آن را پیش خرید می کنید. با پیش خرید ملک به شما ویزای توریستی کانادا اعطا می شود. بیست درصد دیگر از مبلغ آپارتمان را طی سه سال پرداخت می کنید. تا زمان تحویل آپارتمان نیز باید سی درصد دیگر را پرداخت نمایید. باقی مبلغ آپارتمان را پس از تحویل آپارتمان و طی اقساط ماهیانه در 16 سال تسویه می کنید.

 

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

- اقساط خرید پارتمان جهت مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک بدون بهره هستند.

- مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک همراه با همسر و فرزندان انجام می شود.

- در مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک ویزای توریستی خرید ملک تبدیل به ویزای تحصیلی و پس از فارغ التحصیلی منجر به اخذ اقامت دائم کانادا خواهد شد.

 

معایب مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

بزرگترین و مهم ترین عیب مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک همین است که منجر به اخذ اقامت دائم کانادا نمی شود و در کنار خرید ملک باید به تحصیل پرداخت و پس از فارغ التحصیلی می توان جهت دریافت اقامت دائم کانادا اقدام نمود.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/17

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید