این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

 

از روش های دیگر جهت اخذ اقامت کانادا مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی است. خوداشتغال شخصی است که با توجه به مهارت و سابقه کاری خود بتواند کسب و کاری را راه بیندازد و کسب درآمد کند. در ادامه این مقاله مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی را توضیح می دهیم.

 

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی مخصوص سه دسته شغلی است که عبارتند از:

- هنرمندان

- ورزشکاران

- کشاورزان

از شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی، داشتن سابقه کاری مرتبط با شغلتان به مدت حداقل سه تا پنج سال است. همچنین داشتن یک طرح توجیهی که موفقیت کسب و کار شما در کشور کانادا را ثابت کند نیز از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی است.

 

امتیازبندی مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

جهت مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی معیارهایی توسط دولت کانادا در نظر گرفته شده که باید امتیاز قابل قبولی در این معیارها جهت مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی کسب نمایید.مجموع این امتیازها 100 می باشد که کسب حداقل 35 امتیاز جهت مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی الزامی است. این معیار ها و امتیاز آن ها عبارتند از:

- سابقه کار مرتبط جهت مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی 35 امتیاز

- سن مناسب جهت مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی 10 امتیاز

- میزان تحصیلات جهت مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی 25 امتیاز

- توانایی صحبت به زبان انگلیسی یا فرانسوی جهت مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی 24 امتیاز

- سایر شرایط جهت مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی 6 امتیاز

 

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی هزینه مشخصی ندارد و بستگی به مهارت و کسب و کارتان دارد. موضوع مهم این است که اگر کشاورز هستید باید سرمایه کافی جهت خرید زمین جهت کشت محصول داشته باشید. البته در هر سه نوع خوداشتغالی باید توان مالی خود جهت کار و زندگی در کانادا را به مامور اداره مهاجرت اثبات نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/15

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید