این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می باشد. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری انواع مختلفی دارد که در ادامه این مقاله جزئیات آن را مطرح خواهیم کرد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

انواع سرمایه گذاری جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به سه روش زیر انجام می گیرد:

  1. سرمایه گذاری فدرال کانادا
  2. سرمایه گذاری در استان های کانادا
  3. سرمایه گذاری در استان کبک

 

سرمایه گذاری فدرال جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

متاسفانه در حال حاضر برنامه سرمایه گذاری فدرال جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بسته شده و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال تا اطلاع ثانوی میسر نیست. این برنامه جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به این صورت بود که متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری باید مبلغ 800،000 دلار به مدت 5 سال در کانادا سرمایه گذاری می کرد و دولت کانادا نیز تضمین می کرد که بعد از 5 سال این مبلغ بدون کسر مبلغ بازپرداخت خواهد شد. این برنامه جهت جذب سرمایه گذاران خارجی اجرات می شد.

 

 

سرمایه گذاری در استان های کانادا جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

این روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان های کانادا شامل مانیتوبا، بریتیش کلمبیا، ساسکاچوآن، نیوبرانزویک می باشد. دولت کانادا مبلغ سرمایه گذاری در این استان ها را جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به صورت زیر اعلام کرده است:

- مبلغ سرمایه گذاری در استان مانیتوبا 150،000 دلار

- مبلغ سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا 200،000 دلار

- مبلغ سرمایه گذاری در استان ساسکاچوآن 150،000 دلار

- مبلغ سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک 125،000 دلار

از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان های کانادا این است که باید دو تا سه سال سابقه مدیریت و سرمایه گذاری داشته باشید. اخذ اقامت کانادا در روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان های کانادا حدودا یک تا دو سال به طول می انجامد.

 

سرمایه گذاری در استان کبک جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استان کبک از بهترین و پرطرفدارترین روش های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری است. با مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک بعد از ورود و سرمایه گذاری در این کشور به سرعت ویزای اقامت دائم به شما داه می شود. در این روش شما باید به مدت دو سال سابقه مدیریتی و همچنین دارایی ای بالغ بر 2،000،000 دلار که از راه قانونی کسب شده باشد، داشته باشید. مبلغ سرمایه گذاری در روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک 1،200،000 دلار در یکی از بانک های کانادا و به مدت 5 سال می باشد که دولت کبک بارپرداخت کامل آن را بعد از 5 سال تضمبن کرده است. از مزیت های روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک می توان به اخذ اقامت کانادا در سریع ترین زمان، عدم نیاز به مدرک زبان، عدم نیاز به مدرک تحصیلی، مهاجرت همراه با همسر و فرزندان، برخورداری از حقوق شهروندان کانادا اشاره کرد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/14

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید