این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

 

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی از دیگر روش های مهاجرت و اقامت در ایتالیا است. لازم به ذکر است مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی روش مناسبی برای دریافت اقامت این کشور نیست و پیچیدگی ها و دردسر های بسیاری دارد. جهت اطلاعات بیشتر شما در ادامه این مقاله جزئیات مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی را شرح می دهیم.

 

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

پناهنده به کسی گفته می شود که در کشور خود مورد اذیت و آزار واقع شده باشد و به کشور دیگری پناه ببرد. کانادا نیز به پناهجویانی که آزار و اذیت آنها ثابت شود شرایط پناهنده شدن را اعطا می کند. اگر قبلا درخواست پناهندگی داده اید و درخواست شما رد شده است دیگر نمی توانید جهت مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی اقدام نمایید. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی به دو صورت انجام می پذیرد: - درخواست پناهندگی داخل کانادا و – درخواست پناهندگی خارج از کانادا. در ادامه این مقاله این دو راه جهت مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی را بررسی می کنیم.

 

درخواست پناهندگی داخل کانادا جهت مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

در این روش جهت مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی هنگامی که وارد خاک کانادا شدید باید درخواست پناهندگی خود را به اداره مهاجرت و پناهندگی اعلام کنید. برای این کار باید مدارک خود را آماده داشته باشید و آن را تحویل دهید. پس از بررسی مدارک شما مصاحبه ای با شما ترتیب داده می شود که اگر به زبان انگلیسی یا فرانسوی آشنا نباشید مترجمی در اختیارتان می گذارند. در این مصاحبه باید دلایل خود را از درخواست پناهندگی در این کشور اعلام نمایید و ثابت کنید که مورد آزار و اذیت و تهدید قرار گرفته اید. مصاحبه شما برای موفقیت در مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی بسیار مهم است.

 

درخواست پناهندگی خارج از کانادا جهت مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

در این روش جهت مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی باید از نهاد و اداره خاصی در کانادا حمایت شوید و این نهاد مورد اذیت و آزار قرار گرفتن شما را ثابت کند. با این روش در کشور مبدا می توانید درخواست پناهندگی کنید و پس از طی مراحل مشخص با درخواست شما موافقت یا رد می شود.

 

امتیازات پناهندگان جهت مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

- در مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی اقامتگاه جهت اسکان پناهجویان تا زمان بررسی درخواست پناهندگی آنها در نظر می گیرند

- تا یک سال پس از تایید درخواست پناهندگی شما جهت مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی دولت و همچنین حامین مالی خصوصی هزینه خورد و خوراک و مسکن شما را تامین می کنند. ولی پس از آن باید به دنبال کار بگردید و مخارج خود را تامین کنید.

 

کلیدواژه ها : پناهندگی کانادا

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/16

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید