شیراز ، قدوسی غربی ، بعد از کوچه 13 ، جنب بانک تجارت ، ساختمان امین۱، واحد ۱
تلفکس: +987136276956 موبایل: +989179988123

 راه های دریافت ویزای تحصیلی و تحصیل در اروپا 

موسسه بین المللی امیران در مقاطع مختلف تحصیلی اقدام به اخذ پذیـرش تحصیـلی نموده و علی‌الخصـوص در زمینه پذیرش و بورسـیه در مقاطـع دکترا و تخصـص پزشکی نیز فعالیت گسـترده‌ای دارد. در این سـالها مؤسـسـه امـیــران موفق به اعزام تعداد بی‌شـماری از دانـشـجـویان عـزیـز، بـرای تحصـیل رایــــگان در کشورهای اروپـایی، کانـادا و استرالـیا شده است. با توجه به تغییرات مـدام در قوانـین تحصــیلی در اروپــــا به شـما پیشنـهــاد می شـود جـهـت کســب اطـلاع از قـوانیـن به روز هـمـین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

مزایای تحصیل در اروپا

 

۱.هزینه پایین جهت تحصیل در اروپا به نسبت کشورهای آمریکایی یا استرالیا.

۲.امکان انجام کار دانشجویی به هنگام تحصیل.

۳.امکان اخذ ویزای کاری پس از پایان تحصیل.

۴.امکان همراهی خانواده دانشجو در اغلب کشورها.

۵.امکان گذراندن دوره های کار آموزی در شرکت های معتبر بین المللی.

۶.امکان تحصیل در برخی از رشته ها به زبان انگلیسی.

۷.برخورداری از استاندارد های بالای زندگی در زمان تحصیل در اروپا.

تحصیل در اروپا فرصت های زیر را پیش روی شما قرار می دهد

1.ارائه رشته های اکادمیک بسیار با کیفیت توسط دانشگاه های اروپایی:

تقریبا تمامی رشته های ارائه شده براساس نیاز های صنعتی و اقتصادی کشورهای ارائه کننده بوده و شما میتوانید با دریافت مدرک از این دانشگاه ها ،مستقیما وارد مشاغلی با بهترین درامد و مزایا شوید.

 

2.امکانات و لابراتوار های بسیار مجهز و به روز:

شما با تحصیل در دانشگاه های اروپایی میتوانید از امکانات پیشرفته آن ها و همچنین کتابخانه ها و اساتید باسواد آن ها بهره مند شوید.

 

3.تحقیقات خلاقانه:

تمامی تحقیقات و پروژه های انجام شده در دانشگاه های اروپا بر اساس نوآوری میباشند. شما نیز درصورت تحصیل در اروپا تحت تاثیر قرارگرفته و پروژه های بسیار خلاقانه ای ارائه خواهید داد.

 

4.اعطای مدارک بسیار معتبر بین المللی:

یکی دیگر از مزایای تحصیل در اروپا این است که شما با اتمام تحصیلاتتان مدارکی دریافت خواهید کرد که عملا در هر نقطه ای از دنیا میتوانید با استفاده ازآنها وارد مشاغل حرفه ای شده و زندگی خود را به خوبی تامین کنید.

 

5.اعطای بورسیه های عالی:

بسیاری از دانشگاه های اروپایی و همچنین دولت های اروپایی بورسیه های بسیار خوبی به دانشجویان ارائه میدهند که تمام هزینه های خود دانشجو و خانواده هایشان را پوشش میدهند.

 

6.پشتیبانی زیاد از دانشجویان دکتری:

از مزایای تحصیل در اروپا این است که شما اگر دانشجوی دکتری در اروپا باشید میتوانید از تامین زندگی خود و پشتیبانی دانشگاه و یا وزارت علوم کشور محل تحصیل خود مطمئن باشید.

 

7.امکان یادگیری یکی از زبان های اروپایی در کنار زبان انگلیسی:

شما با تحصیل در امریکا فقط به زبان انگلیسی مسلط خواهید شد اما تحصیل در اروپا برای شما زبان های جدیدی را نیز به ارمغان خواهد اورد.  

 

8.تنوع فرهنگی بسیار زیاد در اروپا:

شما با اخذ ویزای یکی از کشور های اروپایی تقریبا به تمامی کشورهای آن میتوانید سفر کنید بنابراین با فرهنگ ها و زبان ها و مردم مختلفی اشنا خواهید شد.

 

علاوه بر این همه با توجه به تجربه موسسه حقوقی بین المللی امیران باید گفت اخذ ویزا دانشجویی اروپا نسبت به امریکا بسیار شدنی تر و عملی تر بوده و دانشجویان با سپردن کارشان به ما میتوانند مطمئن باشند اقامت خود را دریافت خواهند کرد.ما ترجیح میدهیم شما پس از مشاوره با موسسات دیگر به ما مراجعه فرمایید تا بتوانید سطح علم و تجربه وکلای ما را با مشاوران بسیاری از موسسات دیگر مقایسه کنید . بی شک موسسه حقوقی بین المللی امیران تصمیم نهایی شما خواهد بود.

برای اطلاع از شرایط دریافت ویزای هر کشور بر روی آن کلیک نمایید :

 

                

مهاجرت تحصیلی به اوکراین     مهاجرت تحصیلی به مجارستان

مهاجرت تحصیلی به اوکراین           مهاجرت تحصیلی به مجارستان

 

مهاجرت تحصیلی به ارمنستان

                   مهاجرت تحصیلی به ارمنستان                 

 

برای درخواست مشاوره کافیست فرم زیر را پر کنید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
پرسش شما