شیراز ، قدوسی غربی ، بعد از کوچه 13 ، جنب بانک تجارت ، ساختمان امین۱، واحد ۱
تلفکس: +987136276956 موبایل: +989179988123

 اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

یکی از منحصرترین و راحت ترین مجوزهای اقامت در اروپا، مجوز اقامت غیر کاری از طریق اثبات تمکن مالی است

در این نوع مجوز متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکلف اقامت دریافت کنند.اما گرفتن اقامت مهم نیست اینکه بعد از اقامت شما بتوانید اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل کرده آن هم با هزینه های معقول و بدون مسائل جانبی خیلی مهم است.
این اقامت به اشخاصی تعلق میگیرد که از تمکن مالی برخوردار باشند. شخصی که ثابت کند درآمد ماهانه قابل قبولی برای خود و خانواده را دارد شامل می شود.

موسسه بین المللی امیران کلیه مراحل مهاجرت تمکن مالی را در سریع تریـن زمـان ممـکن انجام می دهد.

این اقامت به کل اعضای خانواده تعلق میگیرد 

مزایای اقامت اروپا از طریق تمکن مالی:

سریع ترین روش اخذ اقامت. عدم نیاز به شرط حضور متقاضی در کشور مقصد. عدم نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا. عدم پرداخت مالیات. عدم نیاز به مدرک زبان خارجی. سهولت و سادگی در تمدید اقامت و تبدیل آن به اقامت دائم. سهولت در تعهد حداقل زمان اقامــت در اتحـادیه اروپــا. امکان رفت و آمد و زندگی آزادانه در کشورهای حوزه شنگن. بهره مندی از اکثر امکانات و حقوق شهروندی در اتحادیه اروپا. امکان استفاده از بیمه های درمانی معتبر در عرصه بین المللی.

مدارک شناسایی مورد نیازجهت اقامت اروپا از طریق تمکن مالی:

1. ترجـمه رسمی کارت ملی و شـناسـنامـه سرپرست خانواده / همسر / فرزندان. 2. پاسپورت با اعتبار 2 ساله ( ارائه پاسپـورت قبلـی الزامی می باشد ). 3. شش قطعه عکس 3.5*4.5 تمام اعضا خانواده. 4. ترجمه رسمی گواهی عدم سو پیشینه افراد بالای 18 سال ( ترجمه گواهی سو پیشینه در 30 روز بعد از شروع پرونده مورد نیاز است ).

مدارک شغلی مورد نیازجهت اقامت اروپا از طریق تمکن مالی:

1. ترجمـه رسمـی روزنـامه رسمـــی شـرکــت ( آگهی تاسیس و تغییرات ) یا علامت تجاری ثبت شده. 2. ترجمـه رسمـی مـدرک شغــلی ( پروانه بهره برداری / پروانه کسب / کارت بـازرگــانــی یـا ... ) در صــورت دارا بـودن.

مدارک مالی مورد نیازجهت  اقامت اروپا از طریق تمکن مالی:

1. ریز پرینت 3 ماه آخر حساب بانکی  متقاضی و اعضای خانواده به زبان انگلیسی با مهر بانک ( 2سری ). 2. گواهی موجودی حساب بانکی به زبان انگلیسی توسط بانک ( 3 نسخه ). 3. مدارک  استطاعت مالی متقاضی (اجاره نامه های محضری/املاک و سهام خریداری شده از بورس و گواهی سپرده بانکی بلند مدت به زبان انگلیسی و فیش حقوقی بازنشستگی) .

تمامی مدارک فوق می بایست در 3 نسخه ترجمه رسمی شده و به تائید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه برسد. در صورت تمایل متقاضی انجام امور مربوط به ترجمه و تائیدیه های مدارک توسط موسسه حقوقی امیران صورت می پذیرد.

 

برای اطلاع از شرایط دریافت ویزای هر کشور بر روی آن کلیک نمایید :

 

مهاجرت تمکن مالی به اسپانیا          مهاجرت تمکن مالی به پرتغال      

مهاجرت تمکن مالی به اسپانیا                    مهاجرت تمکن مالی به پرتغال     

 

مهاجرت تمکن مالی به یونان         مهاجرت تمکن مالی به اتریش

                             مهاجرت تمکن مالی به یونان                     مهاجرت تمکن مالی به اتریش                    

 

 
 
 

 

برای درخواست مشاوره کافیست فرم زیر را پر کنید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
پرسش شما