این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

هزینه زندگی در فرانسه

 

شاید بتوان گفت مهم ترین مسئله در رابطه با مهاجرت به فرانسه هزینه زندگی در فرانسه است. هزینه در فرانسه شامل هزینه مسکن در فرانسه، هزینه خورد و خوراک در فرانسه، هزینه حمل و نقل در فرانسه، هزینه تحصیل در فرانسه و ... می باشد. در این مقاله قصد داریم هزینه زندگی در فرانسه و هزینه اقامت در فرانسه را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

 

هزینه زندگی در فرانسه

 

هزینه زندگی در فرانسه – هزینه مسکن در فرانسه

برای بررسی هزینه زندگی در فرانسه و هزینه مسکن بستگی زیادی به متراژ منزل، منطقه مسکونی و قدیمی یا نوساز بودن آن دارد. به طور میانگین هزینه اجاره مسکن در فرانسه برای اجاره یک آپارتمان معمولی یک خوابه و در منطقه معمولی بین 300 تا 600 یورو در ماه می باشد. اما اگر قصد خرید ملک در فرانسه را داشته باشید، قیمت ملک در فرانسه حدودا 5000 تا 13000 یورو برای هر متر مربع و بسته به نوع ملک متفاوت است.

 

هزینه زندگی در فرانسه – هزنیه خورد و خوراک در فرانسه

هزینه زندگی در فرانسه و هزینه خورد و خوراک در فرانسه نیز بستگی به این که از کجا مواد غذایی را تهیه می کنید، دارد. مسلما هزینه مواد غذایی در فرانسه، در شمال و جنوب آن متفاوت است. هزینه خورد و خوراک در فرانسه را می توان حدود 200 تا 250 یورو در ماه ارزیابی کرد. هزینه یک وعده غذا در یک رستوران ارزان قیمت نیز به طور متوسط 15 تا 20 یورو است.

 

هزینه زندگی در فرانسه – هزنیه حمل و نقل در فرانسه

هزینه زندگی در فرانسه و هزینه حمل و نقل در فرانسه نسبتا مناسب و ارزان است. هزینه حمل و نقل در فرانسه توسط وسایل نقلیه عمومی نظیر اتوبوس، مترو و تراموا حدودا 17 تا 33 یورو در ماه می باشد. هزینه کرایه تاکسی در فرانسه نیز 1.5 یورو برای هر کیلومتر است.

 

هزینه زندگی در فرانسه – هزینه تحصیل در فرانسه

هزینه زندگی در فرانسه و هزینه تحصیل در فرانسه بستگی به دانشگاه، مقطع و رشته تحصیلی دارد. میانگین هزینه تحصیل در فرانسه در مقطع لیسانس 2700 یورو، در مقطع فوق لیسانس 3700 یورو و در مقطع دکترا 380 یورو در سال است.

 

هزینه زندگی در فرانسه – هزینه شارژ ماهیانه در فرانسه

هزینه زندگی در فرانسه و هزینه شارژ ماهیانه در فرانسه نیز بستگی به نحوه زندگی و استفاده از این وسایل دارد. حدودا هزینه شارژ ماهیانه در فرانسه که شامل هزینه آب، برق، گاز، تلفن و اینترنت می شود 70 تا 100 یورو در ماه است.

 

هزنیه زندگی در فرانسه به طور کلی

هزینه زندگی در فرانسه به طور کلی که شامل تمام موارد بالا می شود را می توان حدود 900 تا 1200 یورو به صورت ماهیانه پیش بینی کرد.

 

تاریخ درج مطلب 1398/02/05

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید