این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

هزینه مهاجرت به استرالیا

 

هزینه مهاجرت به استرالیا موضوعی مهم و قابل توجه برای متقاضیان مهاجرت به این کشور است. هزینه مهاجرت به استرالیا با توجه به روش انتخابی جهت مهاجرت به این کشور متفاوت است. در این مقاله به ذکر میانگینی از هزینه مهاجرت به استرالیا در روش های مختلف می پردازیم.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل بستگی به دانشگاه دارد. اگر در دانشگاه دولتی پذیرش شده باشید هزینه تحصیل رایگان است ولی دانشگاه های خصوصی شهریه ای حدود 15،000 تا 70،000 دلار استرالیا بسته به دوره تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا) دریافت می کنند. هزینه ویزای دانشجویی نیز جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل تقریبا 575 دلار استرالیا می باشد.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق کار

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق کار که به ویزای مهارت یا اسکیل ورکر معروف است با توجه به نوع ویزا متغیر است. میانگین هزینه اخذ ویزای کار استرالیا 3،770 دلار استرالیا است. هزینه های دیگری نیز با توجه به نوع کار و مهارتتان در استرالیا در هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استرالیا به روش های مختلفی امکان پذیر است که هرکدام هزینه مهاجرت به استرالیا را تغییر می دهد. هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری مستقیم که اقامت دائم را به دست می دهد، سرمایه گذاری به مبلغ 1،500،000 دلار استرالیا است. هزینه ویزای سرمایه گذاری نیز حدودا 5،000 دلار استرالیا برآورد می شود.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیز تحت موضوع هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر قابل بررسی است و با توجه به نوع تخصص متفاوت است. ولی هزینه ویزای تخصص استرالیا همان طور که گفته شد 3،770 دلار استرالیا است.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج و هزینه ویزای ازدواج استرالیا 7،160 دلار استرالیا پیش بینی شده است.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش و درخواست آنلاین این روش 20 دلار استرالیا می باشد.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی 35 دلار استرالیاست که البته اخذ این ویزا بسیار مشکل و پردردسر می باشد.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای توریستی

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای توریستی 140 دلار استرالیا می باشد.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر و یا هر خویشاوند دیگری که در استرالیا دارید نیز طبق هزینه ویزای توریستی استرالیا بررسی می شود، چرا که برای مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر باید از طریق ویزای توریستی استرالیا اقدام نمایید. هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای توریستی نیز همان طور که گفته شد 140 دلار استرالیا است.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

در هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر نیز هزینه ویزای مهارت 3،770 دلار است.

 

کلیدواژه ها : هزینه اقامت استرالیا , قیمت مهاجرت به استرالیا

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/22

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید