دفتر مهاجرتی شیراز

 

در موسسه حقوقی ...، دفتر مهاجرتی در شیراز سعی بر این است که با اطلاعات به روز و دقیق متقاضیان مهاجرت به کشور های مختلف را به بهترین نحو ممکن یاری کند. دفتر مهاجرتی در شیراز ، موسسه حقوقی ... با کادر حرفه ای و کارشناسان مجرب راحت ترن راه مهاجرت به کشورها را در اختیارتان قرار می دهد.

 

دفتر مهاجرتی شیراز

 

راه های مهاجرت

در شرکت مهاجرتی شیراز، موسسه حقوقی ... راه های مهاجرت فراوانی وجود دارد که با توجه به شرایط و موقعیت خود می توانید از یکی از آنها بهره بگیرید. روش های مهاجرت بدین گونه هستند:

مهاجرت کاری

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت بدون سرمایه گذاری

در ادامه جزئیات هر یک از روش های مهاجرت را توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری مخصوص متقاضیان مهاجرتی است که از یک شرکت در کشور مورد نظرشان پیشنهاد و دعوتنامه کاری داشته باشند. شرایط دیگری از جمله مدرک تحصیلی کارشناسی، مدرک زبان و سابقه کاری تامین اجتماعی در اخذ ویزای کار موثر هستند. اگر دعوتنامه کاری نداشته باشید از طریق ویزای جستجوی کار نیز می توانید به کشور مورد نظر سفر کرده و کار پیدا کنید. البته ویزای جستجوی کار بیشتر در کشورهای اتریش، آلمان، سوئد و دانمارک صادر می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی ...، دفتر مهاجرتی در شیراز تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را در صفحه اصلی تکمیل نمایید.

 

مهاجرت تحصیلی

اگر از سن، مدرک زبان و معدل خوبی برخوردار باشید می توانید مهاجرت تحصیلی را انتخاب کنید. مهاجرت تحصیلی در بین اقشار جوان محبوبیت و طرفداران بیشتری دارد. اما احتمال شکست در مهاجرت تحصیلی بدون مشورت و راهنمایی از موسسات حقوقی معتبر فراوان است. اقدامات لازم برای مهاجرت تحصیلی را به موسسات حقوقی کاربلد بسپارید. اطلاعات بیشتر را با تماس با موسسه حقوقی ...، شرکت مهاجرتی در شیراز دریافت کنید و یا فرم مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را در صفحه اصلی تکمیل نمایید.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری خود به چند طریق انجام می گیرد. مهاجرت از طریق خرید ملک،مهاجرت از طریق خرید سهام،مهاجرت از طریق خرید اوراق قرضه،مهاجرت از طریق سپرده بانکی از روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هستند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ریسک زیادی دارد و بهتر است این امر را به موسسه حقوقی ... بسپارید. ماس با موسسه حقوقی ...،دفتر مهاجرتی شیراز اطلاعات کامل تری را به شما می دهد. همچنین جهت مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز می توانید فرم مربوطه را در صفحه اصلی کامل کنید.

 

مهاجرت بدون سرمایه گذاری

مهاجرت بدون سرمایه گذاری نیز به دو طریق امکانپذیر است که شامل مهاجرت از طریق ثبت شرکت و مهاجرت از طریق تمکن مالی می شود. مهاجرت از طریق ثبت شرکت معمولا با ثبت شرکت با مسئولیت محدود انجام می گیرد. مهاجرت از طریق تمکن مالی به این صورت است که فردی با حقوق ثابت ماهیانه می تواند در کشور دیگری زندگی کند ولی حق کار در آن کشور را نخواهد داشت. تماس با موسسه حقوقی ...، شرکت مهاجرتی شیراز اطلاعات دقیق تری را در اختیارتان قرار می دهد. برای درخواست مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز نیز می توانید فرم موجود در صفحه اصلی را تکمیل نمایید.

 

 

در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که راهنمایی و مشورت به افراد کارشناس و خبره راه مهاجرت به کشور دلخواهتان را هموار خواهد کرد. برای مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز با ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را در صفحه اصلی تکمیل کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

 

ابر کلمات کلیدی : دفتر مهاجرتی شیراز , شرکت مهاجرتی شیراز , دفتر مهاجرتی در شیراز , شرکت مهاجرتی در شیراز , مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز , مشاوره مهاجرت , مشاوره مهاجرت در شیراز , مهاجرت دفتر مهاجرت شیراز , دفتر مهاجرت دانشجویی شیراز , مشاوره مهاجرت , مشاوره مهاجرت رایگان , وکیل مهاجرت

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

چهارراه سینما سعدی به طرف پارامونت ، کوچه 15 ، پلاک 5

طبقه اول ، گروه ساین

 

شماره تماس :

09170050502

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید