شیراز ، قدوسی غربی ، بعد از کوچه 13 ، جنب بانک تجارت ، ساختمان امین۱، واحد ۱
تلفکس: +987136276956 موبایل: +989179988123

مشاوره مهاجرتی

 

امروزه مهاجرت به به مسئله مهمی در تمام نقاط جهان تبدیل شده است. بسیاری از افراد در پی مهاجرت به کشور دیگری هستند که با شرایط و امکانات آنها سازگاری داشته باشد. مهاجرت به هر دلیلی می تواند انجام گیرد و از عمده دلایل تصمیم افراد به مهاجرت می توان به تحصیل در دانشگاه های بین المللی، سرمایه گذاری در کشورهای پربازده، کار در کشورهای پیشرفته و ... اشاره کرد. با توجه به این موضوع آگاهی داشتن از قوانین و شرایط هر کشوری در امر مهاجرت بسیار حائز اهمیت است. به منظور موفقیت در امر مهاجرت باید از متخصصان این امر مشاوره مهاجرتی لازم را کسب کرد. موسسه حقوقی و مهاجرتی امیران قصد دارد در این مقاله شرایط کلی مهاجرت را توضیح دهد. بدیهی است جزئیات بیشتر در رابطه با مهاجرت به هر کشوری باید به صورت دقیق تر و با مشاوره مهاجرتی با موسسه حقوقی و مهاجرتی امیران بررسی گردد.

 

 

انواع مشاوره مهاجرتی

همان طور که پیش تر گفته شد مشاوره مهاجرتی می تواند به دلیل روش های مختلف مهاجرت که مهم ترین آنها کار، سرمایه گذاری و تحصیل می باشد؛ صورت پذیرد. انواع مشاوره مهاجرتی که به منظور مهاجرت صورت می پذیرد را می توان به این صورت بیان نمود: مشاوره مهاجرت تحصیلی، مشاوره مهاجرت کاری، ، مشاوره مهاجرت درمانی، مشاوره مهاجرت توریستی، مشاوره مهاجرت تجاری، مشاوره مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مشاوره مهاجرت از طریق ازدواج، مشاوره مهاجرت از طریق ثبت شرکت، مشاوره مهاجرت از طریق تولد فرزند، مشاوره مهاجرت از طریق تخصص، مشاوره مهاجرت از طریق پناهندگی.

 

 

مشاوره مهاجرتی رایگان

در مشاوره مهاجرتی رایگان ابتدا شرایط کلی متثاضی مشاوره مهاجرتی بررسی شده و با توجه به این شرایط موفقیت یا عدم موفقیت در امر مهاجرت به ایشان اعلام می گردد. چرا که در صورت نداشتن شرایط کلی مهاجرت، صرف وقت و هزینه نتیجه ای در بر نخواهد داشت. متقاضیان مشاوره مهاجرتی رایگان می توانند فرم درخواست آنلاین مشاوره را تکمیل نموده تا در اسرع وقت کارشناسان موسسه حقوقی و مهاجرتی امیران با آنها تماس بگیرند. همچنین جهت مشاوره مهاجرتی رایگان به صورت تلفنی می توانید با شماره های ۰۹۱۲۸۸۹۶۹۹۵ ، ۰۹۱۷۹۹۸۸۱۲۳ ، ۰۷۱۳۶۲۷۶۹۵۶ تماس گرفته و یا به آدرس شیراز ، قدوسی غربی ، بعد از کوچه 13 ، جنب  بانک تجارت ، ساختمان امین۱ ، واحد ۱ مراجعه نموده و از مشاوره مهاجرتی رایگان به صورت حضوری بهره مند گردید.

 

 

مشاوره مهاجرتی در شیراز

موسسه حقوقی و مهاجرتی امیران در شیراز با سابقه ای طولانی در امور حقوق و مهاجرت می تواند راهنمای شما عزیزان باشد و به صورت کاملا حرفه ای و با داشتن کارشناسان و متخصصان این امر روند مهاجرت را بسیار ساده و در اسرع وقت به انجام برساند. متقاضیان مشاوره مهاجرتی در شیراز چه در مرکز استان و چه در شهرستان ها ساکن باشند می توانند جهت مشاوره مهاجرتی از موسسه حقوقی و مهاجرتی امیران با ما در ارتباط باشند تا از بهترین راه و روش مهاجرت با توجه به شرایط خود مطلع گردند.

 

 

مشاوره مهاجرتی کانادا

در میان کشورهای مهاجرپذیر، کشور کانادا در بین متقاضیان مهاجرت طرفداران بسیاری دارد. کشور کانادا در قاره آمریکای شمالی واقع شده و دومین کشور پهناور جهان می باشد. از جمله روش های معمول مهاجرت به کانادا می توان به مهاجرت به کانادا از طریق پیشنهاد کاری، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص، مهاجرت به کانادا از طریق حرفه و تخصص فدرال، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه حرفه و تخصص کبک، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه حرفه و تخصص نووااسکوشیا، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه سرمایه گذاری کبک، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه خود اشتغالی فدرال، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کارآفرینی کبک، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی کبک و مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندان اشاره نمود. برای بهره مندی از مشاوره مهاجرتی رایگان در زمینه بهترین روش مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط شما می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی امیران تماس بگیرید.

 

 

مشاوره مهاجرتی ترکیه

از دیگر کشورهای پرطرفدار و مهاجرپذیر می توان به ترکیه اشاره نمود. ترکیه کشوری اوراسیایی است به این معنی که بخشی از آن در قاره آسیا و بخشی دیگر در قاره آسیا واقع شده است. این کشور یکی از همسایه های ایران می باشد و به همین دلیل نیز مهاجرت به این کشور در ایران بسیار محبوب است. از عمده روش های مهاجرت به ترکیه نیز می توان مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک، مهاجرت تحصیلی به ترکیه، مهاجرت کاری به ترکیه، مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج را نام برد. موسسه حقوقی و مهاجرتی امیران با سال ها تجربه می تواند بهترین روش مهاجرت به ترکیه را با شما در میان بگذارد برای مشاوره مهاجرتی رایگان در زمینه مهاجرت به ترکیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

برای اطلاع از راه و روش های مهاجرت به سایر کشورهای مورد نظر خود و دریافت مشاوره مهاجرتی می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی امیران در ارتباط باشید.

برای تماس با ما می توانید از طریق شماره های ۰۹۱۲۸۸۹۶۹۹۵ ، ۰۹۱۷۹۹۸۸۱۲۳ ، ۰۷۱۳۶۲۷۶۹۵۶ اقدام نمایید. همچنین آدرس ما در شیراز ، قدوسی غربی ، بعد از کوچه 13 ، جنب  بانک تجارت ، ساختمان امین۱ ، واحد ۱؛ همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 10 الی 18 پاسخگوی شما عزیزان است.

 

 

برای درخواست مشاوره کافیست فرم زیر را پر کنید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
پرسش شما