راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان

 

مهاجرت به انگلستان از طریق راه های مختلفی امکان پذیر است. راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان ممکن است برای هر فردی متفاوت از دیگری باشد. در واقع راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان به شرایط متقاضی بستگی دارد. در این مقاله سعی بر آن داریم که راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان را بررسی کینم.

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان – ازدواج

می توان گفت ازدواج راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان است. البته در صورتی که همسرتان شهروند انگلستان باشد و ازدواج نیز صوری نباشد. با ازدواج با شهروند انگلستان به راحتی می توانید به این کشور مهاجرت کرده و بعد از طی چند سال اقامت دائم را کسب نمایید؛ البته اگر ازدواج همچنان برقرار باشد. مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج هزینه بسیار کمی نیز دارد و فقط همسرتان که شهروند انگلستان است باید ثابت کند که ماهیانه 18،600 پوند برای تامین مخارج زندگی دونفره درآمد دارد.

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان – تخصص

تخصص پس از ازدواج، راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان است. اگر در زمینه های هنر، پزشکی، نویسندگی، مهندسی، اختراع و ... تخصص و البته سابقه کار دارید به راحتی می توانید به انگلستان مهاجرت کنید. در صورتی که با تخصص و حرفه شما موافقت شود در کمتر از یک ماه می توانید وارد انگلستان شوید.

 

راحت ترین مهاجرت به انگلستان – تحصیل

بعد از تخصص نیز، راحت ترین راه  مهاجرت به انگلستان تحصیل است. برای مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل نیازی به آزمون ورودی ندارید و درخواست تحیل در انگلستان به صورت آنلاین و با سیستم امتیازدهی انجام می گیرد. تحصیل در انگلستان سالیانه هزینه ای حدود 10 تا 15 هزار پوند دارد. بعد از تحصیل در انگلستان می توانید به راحتی کار پیدا کنید و در انگلستان بمانید.

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان – دعوتنامه

همان طور که قبلا گفتیم دعوتنامه می تواند مهاجرت به انگلستان را تسهیل کند و خود راهی برای مهاجرت و اقامت در این کشور محسوب نمی شود. با دعوتنامه می توانید به راحتی وارد انگلستان شده و در آنجا با تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ... اقامت انگلستان را کسب نمایید.از این روست که دعوتنامه را می توان جزو راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان دانست.

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان – سایر راه ها

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان همان هایی است در بالا توضیح داده شد. راه های دیگر مهاجرت به انگلستان مانند سرمایه گذاری ، کار، ثبت شرکت و ... شرایط پیچیده تری دارد. همچنین هزینه راه های دیگر نیز نسبت به راه های توضیح داده شده بیشتر است.

 

کلیدواژه ها : سریع ترین راه مهاجرت به انگلستان , آسان ترین راه مهاجرت به انگلستان , ساده ترین راه مهاجرت به انگلستان , هزینه مهاجرت به انگلستان

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/11

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید