شرایط زندگی در ایتالیا

 

ایتالیا کشوری جذاب برای مهاجران است اما آیا از شرایط زندگی در ایتالیا آگاهی دارید؟ اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید پس حتما شرایط زندگی در ایتالیا نیز برایتان مهم است. در این مقاله سعی کرده ایم شرایط زندگی در ایتالیا را جهت آگاهی شما عزیزان بررسی کنیم.

 

شرایط زندگی در ایتالیا

 

شرایط زندگی در ایتالیا – امکانات ایتالیا

در بررسی شرایط زندگی در ایتالیا امکانات این کشور حائز اهمیت است. ایتالیا جزو کشورهایی است که بهترین خدمات و امکانات را برای شهروندان خود ارائه می دهد. دانشگاه ها، مراکز بهداشتی، بیمه و درمان و امکانات رفاهی و تفریحی در ایتالیا از کیفیت بالایی برخوردارند که با مهاجرت به ایتالیا می توانید از این امکانات بهره مند شوید.

 

شرایط زندگی در ایتالیا – هزینه ها در ایتالیا

باید بگوییم که هزینه ها جهت بررسی شرایط زندگی در ایتالیا به خود فرد بستگی دارد. هزینه ها شامل هزینه مسکن، هزینه خوراک، هزینه پوشاک، هزینه بیمه، هزینه مالیات، هزینه حمل و نقل، هزینه تحصیل، هزینه تفریح و سرگرمی و ... می شود که می توان متوسط هزینه ای حدود 500 تا 700 یورو در ماه برای یک نفر در نظر گرفت.

 

شرایط زندگی در ایتالیا – کار و درآمد در ایتالیا

میزان در آمد نیز از عوامل مهم در بررسی شرایط زندگی در ایتالیا است. متوسط حقوق ماهیانه افراد در ایتالیا حدودا 1400 یورو می باشد. البته ممکن است این مبلغ در شهرهای مختلف ایتالیا کمی فرق کند.

 

شرایط زندگی در ایتالیا – اقتصاد ایتالیا

اقتصاد ایتالیا نیز در بحث شرایط زندگی در ایتالیا مهم است. ایتالیا چهارمین اقتصاد بزرگ اروپاست. صنایع مهم در ایتالیا شامل صنایع غذایی، صنعت ماشین آلات، صنعت مد و لباس و کشاورزی است. بنابراین مهاجرت و کار شما در ایتالیا از رونق خوبی برخوردار خواهد شد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/24

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید