مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 

آلمان یکی از کشورهایی است که با سرمایه گذاری درآن میتوانید به راحتی از اقامت در این کشور برخوردار شوید. اگر فکر مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را در سر می پرورانید؛ این مقاله برای شما نوشته شده است. در این مقاله روش های سرمایه گذاری در آلمان، هزینه، فرآیند، مزایا و معایب مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را بررسی میکنیم.

 

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 

روش های مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

حتما می خواهید بدانید که برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری با چه روش هایی وجود دارد و با انتخاب مناسب ترین روش در آلمان سرمایه گذاری و به آنجا مهاجرت کنید. در ادامه اصولی ترین روش ها برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را با هم بررسی میکنیم.

- کسب و کار شخصی برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری: آیا میدانستید با هر حرفه ای که دارید و در همان حرفه خودتان میتوانید در آلمان سرمایه گذاری کنید؟ چنانچه عکاس، سرآشپز، آرایشگر، پزشک، مهندس، هنرمند هستید و یا هر حرفه ی قابل توجه دیگری که دارید می توانید با سرمایه گذاری در حرفه خودتان به آلمان مهاجرت کنید.

- ثبت شرکت برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری: می توان گفت بهترین روش مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت است. اگر در ایران صاحب شرکتی معتبر و با بازدهی مناسب هستید میتوانید شرکتی مشابه این شرکت در آلمان نیز تاسیس کنید و از این طریق به آلمان مهاجرت کنید. ثبت شرکت در آلمان به سه طریق انجام می گیرد؛ شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی و شرکت تضامنی. برای مشاهده جزئیات بیشتر در رابطه با مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت اینجا کلیلک کنید.

- نمایندگی برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری: در صورتی که تولیدکننده، واردکننده، صادر کننده،عمده فروش و ... هستید میتوانید برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری یک شعبه نمایندگی هم در کشور آلمان ایجاد کنید. شعبه نیز به دو شکل مستقل و وابسته امکان پذیر است. لازم به ذکر است که این روش مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری محدودیت هایی دارد و به هر مجموعه ای نمایندگی تعلق نمیگیرد.

 

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری نیاز به هزینه و سرمایه ی نسبتا بالایی دارد. برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری باید حداقل 25000 یورو در حساب یکی از بانک های کشور آلمان داشته باشید. این هزینه به جز هزینه های دیگری است که شرکت شما  بابت فعالیتش در آلمان متحمل میشود. هزینه هایی مانند هزینه مالیات، هزینه حقوق کارمندان، هزینه اجاره دفتر، هزینه تبلیغات، هزینه زندگی و ... از جمله هزینه های مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری هستند.

 

فرآیند مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری ابتدا باید مدارک شناسایی خود را آماده کنید. علاوه بر مدارک شناسایی باید یک طرح توجیهی آماده نمایید که در آن فعالیت شرکت در سه سال آینده، پیش بینی سودآوری، نتایج مثبت و بازده بالا را ترسیم نماید. بعد از آماده کردن مدارک باید آنها را به زبان آلمانی ترجمه کنید.این کار را به متخصصان ما بسپارید. پس از ترجمه مدارک باید آنها را برای سفارت آلمان ارسال کنید. سفارت آلمان مدارک و طرح توجیهی را بررسی کرده و در صورت تایید باقی اقدامات برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را انجام می دهید. این فرآیند به طور متوسط بین 5 تا 9 ماه به طول می انجامد. بعد از این مدت شما موفق به کسب اقامت موقت آلمان شده اید و می توانید به همراه افراد خانواده تان که تحت تکلف شما هستند به آلمان مهاجرت کنید. پس از سه سال مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، در صورتی که شرکت شما طبق طرح توجیهی که ارائه داده اید عمل کرده باشد و به نتایج مثبت و سودآوری برای کشور آلمان رسیده باشد می توانید از اقامت دائم آلمان برخوردار شوید.

 

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

- مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری تقریبا سریع انجام می شود.

- در مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از حقوق شهروندان اتحادیه اروپا برخوردار می شوید.

- برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری نیاز به مدرک زبان ندارید.

- مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری به همراه خانواده انجام میشود.

- مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری بسیار سودآور است چرا که آلمان دارای بزرگ ترین اقتصاد اروپاست.

 

معایب مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

- مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری هزینه ی نسبتا بالایی دارد.

- در روش نمایندگی برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری هر مجموعه ای نمی تواند نمایندگی بگیرد.

 

 

ابر کلمات کلیدی : اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاریسرمایه گذاری در آلمان , سرمایه گذاری آلمان , حداقل سرمایه گذاری در آلمان برای اقامت , مهاجرت به آلمان با سرمایه گذاری , قوانین سرمایه گذاری در آلمان

 

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/20

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید