این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر

 

مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر روش دیگری جهت مهاجرت به این کشور است. مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر شرایط و قوانین خاصی دارد که در این مقاله این قوانین و شرایط بررسی خواهیم کرد.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر

 

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر

برای مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر همان طور که در مقاله مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل گفته شد اگر فامیلتان فقط گرین کارت آمریکا را داشته باشد نمی توانید از روش مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر استفاده کنید. ولی چنانچه فامیلتان شهروند آمریکا باشد می توانید از این روش استفاده نمایید.

 

مدت زمان مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر

در قوانین مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر،این افراد خانواده درجه 4 محسوب می شوند و مدت زمان انتظار آنها برای مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل بسیار طولانی است. متقاضیان مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر حدود 12 سال باید انتظار بکشند.

 

ویزای مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر

برای مهاجرت به آمریکا از طریق خواهر یا برادر به ویزای F4 نیاز دارید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/05

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید