این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به اتریش برای تحصیل

 

مهاجرت به اتریش برای تحصیل نیز از دیگر را های مهاجرت و اقامت در این کشور است که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. اتریش از دانشگاه های ممتاز و با رتبه بالا در جهان برخوردار است. در این مقاله چگونگی مهاجرت به اتریش برای تحصیل را شرح خواهیم داد.

 

مهاجرت به اتریش برای تحصیل

 

شرایط مهاجرت به اتریش برای تحصیل

جهت مهاجرت به اتریش برای تحصیل نیاز دارید که در کشور خود در دانشگاه سراسری قبول شده باشید. اگر این شرط را داشته باشید می توانید برای اکثر رشته های تحصیلی بدون آزمون جهت مهاجرت به اتریش برای تحصیل اقدام نمایید. البته لازم به ذکر است که بعضی از رشته های تحصیلی آزمون ورودی دارند.

 

هزینه مهاجرت به اتریش برای تحصیل

تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش به منظور مهاجرت به اتریش برای تحصیل رایگان است. هزینه های اساسی دیگر که در مهاجرت به اتریش برای تحصیل وجود دارند شامل هزینه های مسکن، خورد و خوراک، حمل و نقل و ... می شوند که حدود 500 تا 700 یورو در ماه پیش بینی می شوند.

 

زبان جهت مهاجرت به اتریش برای تحصیل

دورس در دانشگاه های اتریش جهت مهاجرت به اتریش برای تحصیل به زبان آلمانی تدریس می شوند. البته رشته های تحصیلی کمی مخصوصا در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا از تدریس به زبان انگلیسی نیز برخوردارند. با این حال جهت مهاجرت به اتریش برای تحصیل اجباری به داشتن مدرک زبان آلمانی نیست و می توانید پس از پذیرش در دانشگاه های اتریش و قبل از شروع به تحصیل، به یادگیری زبان آلمانی در این کشور بپردازید.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به اتریش برای تحصیل

مهاجرت به اتریش برای تحصیل به تنهایی منجر به اخذ اقامت دائم اتریش نمی شود و برای اخذ اقامت دائم اتریش باید بعد از فارغ التحصیلی کار پیدا کنید و وارد باز کار شوید. اگر بعد از سه سال همچنان مشغول به کار باشید، می توانید جهت اخذ اقامت دائم اتریش اقدام نمایید.

 

مزایای مهاجرت به اتریش برای تحصیل

- با مهاجرت به اتریش برای تحصیل از مزیت های تحصیل در دانشگاه های برتر جهان برخوردار می شوید.

- با مهاجرت به اتریش برای تحصیل می توانید بدون ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنید.

- برخورداری از تحصیل رایگان با مهاجرت به اتریش برای تحصیل

 

کلیدواژه ها : مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل ، مهاجرت تحصیلی به اتریش ، ویزای تحصیلی اتریش ، تحصیل در اتریش

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/28

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید