مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

 

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل مختص دانشجویانی است که علاقه مند به تحصیل در استرالیا هستند. استرالیا دانشگاه های با کیفیتی در سراسر جهان دارد و مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل می تواند تجربه و فرصت بسیار خوبی باشد. اما به این منظور آگاهی از شرایط و قوانین مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل الزامی است. پس در این مقاله همراه ما باشید تا مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل را بررسی کنیم.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

 

مراحل مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل باید مدارک خود را به سفارت استرالیا ارسال کنید تا پرونده تان جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل بررسی شود. در صورتی که واجد شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا باشید این ویزا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل برای شما صادر شده و می توانید جهت تحصیل در استرالیا وارد این کشور شوید.

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

سه دوره تحصیلی وجود دارد که می توان برای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل در این دوره ها درخواست داد. این دوره ها شامل دوره های دانشگاهی، دوره های حرفه و مهارت و دوره های زبان انگلیسی هستند. برای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشید و از یک دانشگاه در استرالیا پذیرش شده باشید. همچنین برای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیلی باد توانایی مالی برای مخارج تحصیل و زندگی در استرالیا را اثبات نمایید.

 

اخذ اقامت دائم استرالیا با مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل به خودی خود موجب اقامت دائم استرالیا نمی شود. ولی در مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل به راحتی می توان به منظور اخذ اقامت دائم استرالیا از ویزای کار پس از تحصیل در استرالیا استفاده نمود. ویزای کار پس از تحصیل استرالیا به ویزای 485 استرالیا معروف است. شرایط دریافت ویزای 485 استرالیا به این صورت است که باید حداقل دو سال در استرالیا تحصیل کرده باشید و هنگام درخواست این ویزا فارغ التحصیل شده باشید.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل با توجه به عواملی نظیر مقطع و رشته تحصیلی متفاوت است. در دانشگاه های دولتی تحصیل رایگان است اما دانشگاه های خصوصی هزینه دارند. متوسط هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی بین  15،000 تا 35،000 دلار، درمقطع کارشناسی ارشد بین 20،000 تا 40،000 دلار و در مقطع دکترا بین 40،000 تا 70،000 دلار می باشد. این هزینه ها برای کل دوره پیش بینی شده است.

 

مزایای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مزیت هایی که با مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل عایدتان می شود عبارتند از:

- با مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان تحصیل خواهید کرد.

- برخورداری از تحصیل رایگان با مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

- امکان کار پس از تحصیل و سپس اقامت استرالیا در ادامه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/15

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید