این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

 

استرالیا کشوری است که به ورزش اهمیت زیادی می دهد و برای مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش اهمیت قائل است. ویزای ورزشی استرالیا نیز به منظور ارتقای سطح ورزش این کشور برای ورزشکاران و همچنین داوران طرح ریزی شده است. مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش موضوع مقاله پیش رو است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

چه ورزشکار حرفه ای و چه آماتور باشید می توانید برای مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش اقدام نمایید. داوران نیز برای داوری مسابقات ورزشی در استرالیا می توانند درخواست مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش داشته باشند. مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش به دو صورت موقت و دائمی امکان پذیر است.

 

انواع ویزا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

از طریق دو نوع ویزا می توان برای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص اقدام کرد. این دو نوع ویزا به صورت زیر هستند:

- ویزای ورزشی موقت استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

- ویزای ورزشی دائم استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

در ادامه به توضیح شرایط هر کدام از این ویزاها برای مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش می پردازیم.

 

ویزای ورزشی موقت استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

ویزای ورزشی موقت استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش خود به سه دسته تقسیم می شود که عبارتند از:

- زیرگروه 428 ویزای ورزشی استرالیا : این ویزا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش برای ورزشکاران و داورانی که قصد دارند از استرالیا جهت ادامه فعالیت های ورزشی شان دیدن کنند، صادر می شود.

- زیرگروه 408 ویزای ورزشی استرالیا : ویزای 408 جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش مناسب ورزشکاران و داورانی که می خواهند در استرالیا فعالیت ورزشی داشته باشند؛ است. این ویزا به مدت 3 ماه صادر می شود.

- زیرگروه 457 ویزای ورزشی استرالیا : مدت این ویزا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش 4 سال است و مختص ورزشکاران، داوران و مربیانی است که فعالیت حرفه ای دارند. همچنین داشتن تحصیلات مرتبط با رشته ورزشی شان در اخذ این ویزا تاثیرگذار است.

 

ویزای ورزشی دائم استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

برای دریافت ویزای دائمی ورزشی استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش نیاز دارید تا از یک سازمان و اسپانسر حمایت مالی شوید. این ویزا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش به ورزشکاران داری رکورد جهانی و یا دارای مدرک تحصیلات عالیه اعطا می شود. اگر توسط دانشگاه یا سازمانی واجد شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش شناخته شوید نیز می تواند از این ویزا استفاده کنید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/14

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید