مهاجرت به استرالیا از طریق کار

 

مهاجرت به استرالیا از طریق کار روش متداول و محبوبی در بین متقاضیان مهاجرت به این کشور است. مهاجرت به استرالیا از طریق کار روش آسانی نیست و شرایط سختی را برای آن در نظر گرفته اند. در این مقاله شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق کار را آورده ایم.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق کار

موفقیت در مهاجرت به استرالیا از طریق کار به عوامل شرایط مختلفی بستگی دارد. از جمله این شرایط برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار سن، تحصیلات، سابقه کار و مدرک زبان است که مهم ترین شرایط هستند. این عوامل و همچنین عوامل دیگری امتیازاتی را به خود اختصاص داده اند که برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار نیاز دارید تا در این عوامل امتیاز قابل قبولی کسب نمایید. اگر موفق به مهاجرت به استرالیا از طریق کار شوید به راحتی می توانید اقامت دائم استرالیا را به دست آورید.

 

انواع ویزا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار از سه نوع ویزا می توان استفاده کرد که عبارتند از:

- ویزای 189 مهاجرت به استرالیا از طریق کار

- ویزای 190 مهاجرت به استرالیا از طریق کار

- ویزای 489 مهاجرت به استرالیا از طریق کار

توضیحات مربوط به هر کدام از ویزاهای مهاجرت به استرالیا از طریق کار در مقاله مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر به طور مفصل توضیح داده شده که می توانید برای اطلاعات بیشتر به این مقاله مراجعه فرمایید.

 

اخذ اقامت دائم استرالیا با مهاجرت به استرالیا از طریق کار

شرایط اخذ اقامت دائم استرالیا با مهاجرت به استرالیا از طریق کار در هر کدام از ویزاها که نام برده شد، متفاوت است. در دو ویزای اول یعنی ویزای 189 استرالیا و ویزای 190 استرالیا اقامت دائم به فرد متقاضی اعطا می شود. در ویزای 489 استرالیا ابتدا اقامت موقت  3 ساله داده داده می شود و پس از آن تحت شرایط خاص می توان آن را به اقامت  دائم تبدیل نمود.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/14

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید