این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج از راه های دیگر جهت اخذ اقامت ایتالیا است. چنانچه با یک شخص ایتالیایی که تابعیت این کشور را دارد ازدواج کنید می توانید از روش مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج استفاده کنید. در این مقاله نحوه مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

 

مراحل مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج ابتدا باید مدارک لازم از جمله سند ازدواج، گواهی عدم سابقه کیفری، مدارک شناسایی خود و همسر و ... را به سفارت ایتالیا ارسال کنید. مدارک شما باید به زبان ایتالیایی ترجمه شوند و همچنین مبلغ 200 یورو پرداخت کنید. پس از بررسی مدارک، درخواست شما بررسی شده ودر صورتی که موافقت صورت بگیرد می توانید جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج اقدام کنید.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

با مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج می توانید اقامت دائم و همچنین تابعیت این کشور را دریافت کنید. جهت دریافت تابعیت ایتالیا باید ازدواج خود را در کشور ایتالیا ثبت نمایید. با مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج می توانید بعد از سه سال زندگی در این کشور برای اخذ تابعیت ایتالیا درخواست دهید.

 

 

در پایان ذکر این نکته ضروری است که ازدواج صوری جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج ممکن است ضررهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

 

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/23

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید