این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

 

چنانچه به دنبال اخذ اقامت ترکیه هستید؛ مهاجرت به ترکیه از طریق کار یکی از بهترین روش ها به این منظور است. در نظر داشته باشید که مهاجرت به ترکیه از طریق کار بدون پیشنهاد کاری امکان پذیر نمی باشد. و البته اولویت تامین نیروی کار در ترکیه ابتدا با شهروندان ترکیه و بعد از آن با اتباع خارجی است.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

 

شرایط مهاجرت به ترکیه از طریق کار

برای مهاجرت به ترکیه از طریق کار باید از یک شرکت ترکیه ای پیشنهاد کار و قرارداد کاری امضا شده توسط شما و کارفرمایتان داشته باشید.

 

فرآیند مهاجرت به ترکیه از طریق کار

قبل از هر چیزی جهت مهاجرت به ترکیه از طریق کار باید قرارداد کاری را آماده کنید. سپس این قرارداد را به همراه مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی و ... برای سفارت ترکیه ارسال می کنید. البته کارفرما نیز باید مدارک کاری و قرارداد را برای وزارت کار در ترکیه جهت تایید استخدام شما ارسال نماید. در صورتی که مدارک شما تایید شد ویزای شما جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار صادر می شود که مدت این ویزا یک سال است. این روند حدودا 1 تا 3 ماه می کشد. بعد از اتمام مدت ویزای یک ساله می توانید آن را سه سال دیگر نیز تمدید نمایید.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به ترکیه از طریق کار

در صورتی که متقاضی مهاجرت به ترکیه از طریق کار 8 سال در این کشور کار و اقامت نماید می تواند برای کار و اقامت دائم در ترکیه اقدام کند. این امر مستلزم این است که متقاضی مهاجرت به ترکیه از طریق کار دائما قرارداد و ویزای کاری خود را تمدید نماید. گفتنی است درخواست اقامت و کار دائم در ترکیه همراه با مدارک لازم دیگر جهت اخذ اقامت و کار دائم در ترکیه باید به وزارت کار در این کشور ارائه گردد تا این وزارت پس از  بررسی درخواست متقاضی، اجازه اقامت و کار دائم در ترکیه را صادر نماید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/03

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید