مهاجرت به ترکیه از طریق کار

 

چنانچه به دنبال اخذ اقامت ترکیه هستید؛ مهاجرت به ترکیه از طریق کار یکی از بهترین روش ها به این منظور است. در نظر داشته باشید که مهاجرت به ترکیه از طریق کار بدون پیشنهاد کاری امکان پذیر نمی باشد. و البته اولویت تامین نیروی کار در ترکیه ابتدا با شهروندان ترکیه و بعد از آن با اتباع خارجی است.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

 

شرایط مهاجرت به ترکیه از طریق کار

برای مهاجرت به ترکیه از طریق کار باید از یک شرکت ترکیه ای پیشنهاد کار و قرارداد کاری امضا شده توسط شما و کارفرمایتان داشته باشید.

 

فرآیند مهاجرت به ترکیه از طریق کار

قبل از هر چیزی جهت مهاجرت به ترکیه از طریق کار باید قرارداد کاری را آماده کنید. سپس این قرارداد را به همراه مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی و ... برای سفارت ترکیه ارسال می کنید. البته کارفرما نیز باید مدارک کاری و قرارداد را برای وزارت کار در ترکیه جهت تایید استخدام شما ارسال نماید. در صورتی که مدارک شما تایید شد ویزای شما جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار صادر می شود که مدت این ویزا یک سال است. این روند حدودا 1 تا 3 ماه می کشد. بعد از اتمام مدت ویزای یک ساله می توانید آن را سه سال دیگر نیز تمدید نمایید.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به ترکیه از طریق کار

در صورتی که متقاضی مهاجرت به ترکیه از طریق کار 8 سال در این کشور کار و اقامت نماید می تواند برای کار و اقامت دائم در ترکیه اقدام کند. این امر مستلزم این است که متقاضی مهاجرت به ترکیه از طریق کار دائما قرارداد و ویزای کاری خود را تمدید نماید. گفتنی است درخواست اقامت و کار دائم در ترکیه همراه با مدارک لازم دیگر جهت اخذ اقامت و کار دائم در ترکیه باید به وزارت کار در این کشور ارائه گردد تا این وزارت پس از  بررسی درخواست متقاضی، اجازه اقامت و کار دائم در ترکیه را صادر نماید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/03

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید