مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

 

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج راهی برای مهاجرت به این کشور است. با ازدواج با یک فرد روس می توانید به روسیه وارد شوید و اقامت روسیه را کسب نمایید. مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج موضوع مورد بحث در این مقاله است.

 

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

مهم ترین شرط برای مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج صوری نبودن آن است. باید این مسئله را توسط سند ازدواج یا عقدنامه ثابت نمایید. شرط مهم دیگر برای مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج این است که باید ازدواج در روسیه انجام و ثبت گردد. از شرایط دیگر مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج نداشتن سابقه کیفری و داشتن سلامت کامل جسمانی است. با دارا بودن این شرایط می توانید جهت مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج اقدام کنید.

 

مراحل مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

همان طور که گفته شد برای مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج باید ازدواجتان را در روسیه ثبت کنید. پس باید توسط ویزای توریستی روسیه که 14 روزه یا 1 ماهه است، به این کشور وارد شده در آنجا با نامزد روس خود ازدواج نمایید و پس از آن با مدارک ازدواج و مدارک دیگر برای اقامت در روسیه درخواست دهید. اگر این مراحل بیشتر از یک ماه طول بکشد باید به کشور خود برگردید و پس از صدور ویزا به روسیه مهاجرت کنید.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

در صورتی همسرتان روسی باشد و برای مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج اقدام نمایید، ابتدا اقامت موقت 5 ساله روسیه را کسب می کنید. بعد از 5 سال می توانید اقامت موقت را به اقامت دائم روسیه تبدیل کنید و پس از مدتی نیز تابعیت روسیه به شما اعطا می شود.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/11

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید