مهاجرت به روسیه از طریق کار

 

مهاجرت به روسیه از طریق کار روشی دیگر جهت مهاجرت به این کشور است. کار در روسیه نیز شرایط و قوانین مربوط به خود را دارد. در این مقاله این قوانین و شرایط را در رابطه با مهاجرت به روسیه از طریق کار معرفی می کنیم.

 

مهاجرت به روسیه از طریق کار

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق کار

برای مهاجرت به روسیه از طریق کار باید به زبان روسی کاملا مسلط باشید. برای مهاجرت به روسیه از طریق کار حداقل باید مدرک تحصیلی لیسانس داشته باشد. به گواهی پزشکی مبنی بر سلامت کامل نیز نیاز دارید. سابقه کار نیز از شرایط دیگر مهاجرت به روسیه از طریق کار می باشد. مهاجرت به روسیه از طریق کار با داشتن پیشنهاد و دعوتنامه کاری از یک کارفرمای روسی امکان پذیر است. اگر پیشنهاد کاری نداشته باشید می توانید به عنوان کارآفرین برای مهاجرت به روسیه از طریق کار اقدام نمایید؛ به این صورت که کسب و کاری را در روسیه راه اندازی کنید.

 

مراحل مهاجرت به روسیه از طریق کار

همان طور که گفته شد برای مهاجرت به روسیه از طریق کار نیاز به دعوتنامه کاری دارید. دعوتنامه کاری و مدارک دیگر ترجمه شده به زبان روسی به سفارت روسیه تحویل دهید و منتظر نتیجه مهاجرت به روسیه از طریق کار باشید. بعد از تایید درخواست شما ویزای 9 ماهه برای شما صادر شده و می توانید برای مهاجرت به روسیه از طریق کار وارد این کشور شوید. بعد از چند سال از گذشت اقامت و کار در روسیه می توانید برای اخذ اقامت دائم روسیه درخواست دهید.

 

مزایای مهاجرت به روسیه از طریق کار

مهم ترین مزیت مهاجرت به روسیه از طریق کار این است که با مهاجرت به روسیه از طریق کار، از حقوق و مزایای برابر با کارکنان روسی برخوردار می شوید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/12

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید