مهاجرت به روسیه بدون ویزا

 

طبق قانونی که اخیرا در روسیه تصویب شده، مهاجرت به روسیه بدون ویزا برای ایرانیان و 17 کشور دیگر امکان پذیر شده است. این کشورها عبارتند از: ایران، الجزایر، بحرین، برونئی، هند، قطر، چین، کره شمالی، کویت، مراکش، مکزیک، امارات، عمان، عربستان سعودی،سنگاپور، تونس، ترکیه و ژاپن. در این مقاله جزئیات قانون مهاجرت به روسیه بدون ویزا را شرح می دهیم.

 

مهاجرت به روسیه بدون ویزا

 

شرایط مهاجرت به روسیه بدون ویزا

مهاجرت به روسیه بدون ویزا برای اهداف توریستی و گردشگری طرح ریزی شده است. توریست ها و کارآفرین ها در کشورهای نام برده برای مهاجرت به روسیه نیازی به طی مراحل اخذ ویزا ندارند. مهاجرت به روسیه بدون ویزا فقط در خاور دور روسیه میسر است. خاور دور روسیه شامل 9 استان می شود. مهم ترین شهرهای خاور دور عبارتند از: ولادی‌وستوک، خاباروفسک، کامسامولسک بر آمور، بلاگووشچنسک، یاکوتسک، پتروپاولوفسک - کامچاتسکیی، یوژنو- ساخالینسک، ناخودکا، اوسورییس.

 

مدت اقامت با مهاجرت به روسیه بدون ویزا

مدت اقامت در مهاجرت به روسیه بدون ویزا فقط 8 روز است. پس از 8 روز مهاجرت به روسیه بدون ویزا باید این کشور را ترک کرد وگرنه پیگرد قانونی خواهد داشت. قانون مهاجرت به روسیه بدون ویزا با اهداف توسعه صنعت گردشگری و ورود پول به کشور روسیه تصویب شده است. همچنین ورود گردشگران خارجی به روسیه ممکن است باعث افزایش سرمایه گذاری در این کشور گردد.

 

ابر کلمات کلیدی : هزینه مهاجرت به روسیه

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/13

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن :

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن :

آدرس :

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

0903000000 - ۰۷۱۳۲323232
info@expatriation.ir
www.expatriation.ir
شیراز، خیابان ملاصدرا۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید