این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به روسیه برای تحصیل

 

بسیاری از دانشجویان متقاضی مهاجرت به روسیه برای تحصیل هستند. روسیه از دانشگاه های ممتازی در جهان برخوردار است و مهاجرت به روسیه برای تحصیل طرفداران زیادی دارد. در این مقاله جزئیات مهاجرت به روسیه برای تحصیل را بیان نموده ایم.

 

مهاجرت به روسیه برای تحصیل

 

شرایط مهاجرت به روسیه برای تحصیل

جهت مهاجرت به روسیه برای تحصیل باید حداقل مدرک دیپلم داشته داشته باشید. در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و حتی دوره های زبان روسی می توانید جهت مهاجرت به روسیه برای تحصیل اقدام نمایید. داشتن مدرک زبان روسی جهت مهاجرت به روسیه برای تحصیل الزامی نیست ولی بعد از قبولی در دانشگاه باید در روسیه در دوره های زبان روسی شرکت نمایید.

 

مراحل مهاجرت به روسیه برای تحصیل

ابتدا مدارک خود را شامل مدارک شناسایی و مدارک تحصیلی به زبان روسی ترجمه نمایید و به سفارت روسیه ارسال کنید. اگر مدارک شما مورد تایید بود و با درخواست شما موافقت شد می توانید جهت مهاجرت به روسیه برای تحصیل اقدام نمایید. ویزای مهاجرت به روسیه برای تحصیل در ابتدا یک ساله است که قابل تمدید می باشد.

 

هزینه مهاجرت به روسیه برای تحصیل

هزینه مهاجرت به روسیه برای تحصیل به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد مانند مقطع و رشته تحصیلی و ... . تقریبا هزینه مهاجرت به روسیه برای تحصیل بالاست چون دانشگاه ها از کیفیت بالایی برخوردارند. هزینه مهاجرت به روسیه برای تحصیل حدودا از 80،000 روبل شروع شده و تا 450،000 روبل در مقاطع مختلف تحصیلی متغیر است. هزینه های زندگی در روسیه را نیز باید در نظر بگیرید که حدودا 300 تا 400 دلار در ماه می باشد.

 

زبان مورد نیاز جهت مهاجرت به روسیه برای تحصیل

در دانشگاه های روسیه بسته به مقطع تحصیلی مورد نظر جهت مهاجرت به روسیه برای تحصیل زبان تحصیل نیز متفاوت است. زبان تحصیل در مقطع لیسانس روسی است. دروس در مقطع فوق لیسانس به زبان روسی و انگلیسی تدریس می شوند. و در مقطع دکترا سه زبان روسی، انگلیسی و فرانسوی کاربرد دارند.

 

مزایای مهاجرت به روسیه برای تحصیل

مزایای مهاجرت به روسیه برای تحصیل را می توان به صورت زیر نام برد:

- زبان تحصیل در مقطع دکترا جهت مهاجرت به روسیه برای تحصیل انگلیسی، روسی و فرانسوی است که با دانستن هر کدام به راحتی می توانید در روسیه تحصیل کنید.

- برای تحصیل در دوره های زبان روسی نیز می توانید مهاجرت به روسیه برای تحصیل را برگزینید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/12

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید