مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت

 

مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت از راه های مناسب دیگر جهت اخذ اقامت این کشور است. فرانسه جزو اقتصادهای بزرگ دنیاست و مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت می تواند مزایای فراوانی را به همراه داشته باشد. با مطالعه این مقاله با جزئیات لازم در باب مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت آشنا خواهید شد.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت

 

شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت ابتدا باید برنامه تجاری خود را آماده کرده و جهت دریافت ویزا به سفارت تحویل دهید. پس از تایید طرح و صدور ویزا می توانید برای اقدامات دیگر جهت ثبت شرکت در فرانسه به این کشور سفر کرده. اولین قدم برای ثبت شرکت در فرانسه افتتاح حساب بانکی در فرانسه است.

 

اخذ اقامت دائم فرانسه با مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت

پس از مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت کارت اقامت یک ساله برای شما صادر می شود که قابل تمدید است. پس از پنج سال اقامت در فرانسه با پابرجا بودن شرکت می توانید برای اخذ اقامت دائم فرانسه و همچنین تابعیت فرانسه اقدام نمایید.

 

انواع شرکت جهت مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت

سه نوع شرکت در فرانسه جهت مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت وجود دارد که توسط آن ها می توان برای اقامت فرانسه اقدام نمود. این شرکت ها عبارتند از:

- مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت تجاری

- مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود

- مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت سهامی

در ادامه این مقاله به توضیح هریک از شرکت ها جهت مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت می پردازیم.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت تجاری

برای ثبت شرکت تجاری جهت مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت نیاز به حداقل 7 سهامدار است و هر یک از سهامداران به میزان سهام خود در تعهدات شرکت مسئولیت دارد. حداقل میزان سرمایه در شرکت تجاری حداقل یک یورو است. در شرکت تجاری هزینه بیمه و مالیات مدیران و کارکنان با هم برابر است.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود

در شرکت با مسئولیت محدود جهت مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت وجود یک سهامدار کافی است. میزان سرمایه این شرکت نیز یک یورو است و سهامداران به میزان سرمایه خود مسئول بدهی های شرکت هستند. در شرکت های با مسئولیت محدود جهت مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت مدیران باید مالیات و بیمه بیشتری نسبت به کارکنان بپردازند.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت سهامی

شرکت سهامی جهت مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت به صورت سرمایه گذاری مشترک خارجی ها و شرکت های فرانسه است. شرکت سهامی باید حداقل دو سهامدار و یک رئیس داشته باشد. میزان سرمایه در این شرکت ها 37000 یورو است. این شرکت ها نیازی به هیات مدیره ندارند.

 

تاریخ درج مطلب 1398/01/21

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید