مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

 

اگر متقاضی مهاجرت به هلند از طریق ازدواج هستید و با یک فرد هلندی ازدواج کرده و یا قصد ازدواج دارید، این مقاله مخصوص شماست. در این مقاله شرایط مهاجرت به هلند از طریق ازدواج را بیان نموده ایم.

 

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

 

شرایط مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج باید با فردی که اقامت یا تابعیت هلند را داشته باشد، ازدواج کرده باشید. جهت مهاجرت به هلند از طریق ازدواج شما باید ثابت کنید که ازدواجتان واقعی است و هدفتان از ازدواج اخذ اقامت هلند نیست. همسر هلندی شما باید تمکن مالی خود را جهت تامین مخارج زندگی شما جهت مهاجرت به هلند از طریق ازدواج به اثبات برساند. حداقل سن برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج 21 سال تمام است. مراحل مهاجرت به هلند از طریق ازدواج حدودا 6 ماه به طول می انجامد.

 

اخذ اقامت دائم هلند با مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

در صورت موفقیت در مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ابتدا اقامت موقت به مدت 3 سال به شما داده می شود. پس از 3 سال اگر ازدواج همچنان پابرجا باشد و به طلاق منجر نشده باشد، می توانید برای اخذ اقامت دائم هلند از طریق ازدواج اقدام کنید.

 

ویزای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

ویزایی که برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج صادر می شود، ویزای MVV است. این ویزا برای متقاضیان مهاجرت به هلندی که می خواهد بیشتر از 90 روز در هلند اقامت داشته باشند صادر می شود. بعد از اتمام مدت زمان ویزای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج MVV، به مدت 3 سال تمدید می شود.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/25

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن : 09039081201 – ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

09039081201 - ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید