مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

 

اگر متقاضی مهاجرت به هلند از طریق ازدواج هستید و با یک فرد هلندی ازدواج کرده و یا قصد ازدواج دارید، این مقاله مخصوص شماست. در این مقاله شرایط مهاجرت به هلند از طریق ازدواج را بیان نموده ایم.

 

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

 

شرایط مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج باید با فردی که اقامت یا تابعیت هلند را داشته باشد، ازدواج کرده باشید. جهت مهاجرت به هلند از طریق ازدواج شما باید ثابت کنید که ازدواجتان واقعی است و هدفتان از ازدواج اخذ اقامت هلند نیست. همسر هلندی شما باید تمکن مالی خود را جهت تامین مخارج زندگی شما جهت مهاجرت به هلند از طریق ازدواج به اثبات برساند. حداقل سن برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج 21 سال تمام است. مراحل مهاجرت به هلند از طریق ازدواج حدودا 6 ماه به طول می انجامد.

 

اخذ اقامت دائم هلند با مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

در صورت موفقیت در مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ابتدا اقامت موقت به مدت 3 سال به شما داده می شود. پس از 3 سال اگر ازدواج همچنان پابرجا باشد و به طلاق منجر نشده باشد، می توانید برای اخذ اقامت دائم هلند از طریق ازدواج اقدام کنید.

 

ویزای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

ویزایی که برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج صادر می شود، ویزای MVV است. این ویزا برای متقاضیان مهاجرت به هلندی که می خواهد بیشتر از 90 روز در هلند اقامت داشته باشند صادر می شود. بعد از اتمام مدت زمان ویزای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج MVV، به مدت 3 سال تمدید می شود.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/25

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید