این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

 

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی نیز مانند پناهندگی در سایر کشورها مخاطرات و مشکلات فراوانی را به همراه دارد و می توان گفت بدترین راه برای مهاجرت به این کشور است. مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی به هیچ وجه مورد تایید ما نیست. این مقاله فقط من باب آشنایی شما عزیزان با شرایط و قوانین مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی نوشته شده است.

 

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

 

شرایط مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

اصلی ترین شرط برای موافقت با درخواست مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی باید ثابت کنید که در کشورتان در یکی از موارد مذهبی، سیاسی یا امنیتی مورد آزار و اذیت قرار گرفته اید.

 

مراحل مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

بعد از ورود به خاک هلند باید درخواست مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی خود را به پلیس اعلام نمایید. پلیس شما را به اداره مهاجرت انتقال داده و در آنجا اطلاعات هویتی، اطلاعات فردی و مدارک شما گرفته می شود. بعد از آن به کمپ بررسی درخواست پناهجویان انتقال داده می شوید و در آنجا سلامت جسمی و مدارک پزشکی شما مورد بررسی قرار می گیرد. بعد از بررسی سلامت جسمی به کمپ دیگری انتقال داده می شوید و تا زمان اعلام نتیجه درخواست مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی تان که ممکن است 2 هفته تا 2 ماه طول بکشد؛ در این کمپ سکونت خواهید داشت. در این کمپ از امکانات غذا و دارو بهره مند خواهید شد. در مدت زمان استقرار در کمپ ممکن است مصاحبه های متععدی جهت بررسی درخواست مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی از شما به عمل آید.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

اگر درخواست مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی شما رد شود، باید سریعا هلند را ترک نمایید، ولی در صورتی که با درخواست مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی تان موافقت شود، می توانید به مدت 5 سال در هلند اقامت داشته باشید. بعد از 5 سال چنانچه به زبان انگلیسی تسلط داشته و همچنین سابقه کیفری نداشته باشید می توانید برای اخذ اقامت دائم هلند درخواست دهید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/23

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید