مهاجرت به هلند از طریق کار

 

مهاجرت به هلند از طریق کار یکی از روش های مهاجرت و اقامت در هلند است. اگر در هلند یا کشورهای اتحادیه اروپا تحصیل کرده باشید، شانس بالایی برای مهاجرت به هلند از طریق کار خواهید داشت. اما چگونه می توان برای مهاجرت به هلند از طریق کار اقدام نمود و به موفقیت رسید؟ در این مقاله به این سوالات در زمینه مهاجرت به هلند از طریق کار پاسخ خواهیم داد.

 

مهاجرت به هلند از طریق کار

 

راه های مهاجرت به هلند از طریق کار

به دو روش می توان به مهاجرت به هلند از طریق کار دست یافت که عبارتند از:

- مهاجرت به هلند از طریق کار با دعوتنامه کاری

- مهاجرت به هلند از طریق کار با پذیرفته شدن در آگهی

- مهاجرت به هلند از طریق کار پس از تحصیل

در ادامه شرایط هر کدام جهت مهاجرت به هلند از طریق کار را توضیح می دهیم.

 

مهاجرت به هلند از طریق کار با دعوتنامه کاری

مهاجرت به هلند از طریق کار مانند سایر کشورهای اتحادیه اروپا با دعوتنامه کاری امکان پذیر است. به این معنی که باید یک کارفرمای هلندی در شرکتی معتبر دعوت نامه کاری برای شما ارسال نماید تا بتوانید برای مهاجرت به هلند از طریق کار اقدام کنید. در واقع کارفرمای هلندی باید اسپانسر شما جهت مهاجرت به هلند از طریق کار شود.

 

مهاجرت به هلند از طریق کار با پذیرفته شدن در آگهی

مهاجرت به هلند از طریق کار با پذیرفته شدن در آگهی، یعنی اینکه در آگهی تقاضای نیروی کار که توسط کارفرما در روزنامه ها آگهی می شود پذیرفته شوید. البته این راه پیچیدگی های زیادی دارد. به این صورت که کارفرما ابتدا باید آگهی را در داخل کشور ثبت کند، اگر نیروی مورد نظر در داخل کشور پیدا نشد باید آن را به مدت 3 ماه دیگر در اتحادیه اروپا آگهی کند، اگر متقاضی ای در اتحادیه اروپا نیز یافت نشد می تواند به دنبال نیروی مورد نظر خود در خارج از اتحادیه اروپا از جمله ایران بگردد.

 

مهاجرت به هلند از طریق کار پس از تحصیل

اگر مشغول به تحصیل در هلند باشید به راحتی می توانید پس از فارغ التحصیلی کار پیدا کرده و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نموده و جهت مهاجرت به هلند از طریق کار اقدام نمایید.

 

اخذ اقامت دائم هلند با مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار ابتدا اقامت موقت دو ساله است که پس از آن به مدت 3 سال دیگر تمدید می شود. پس از 5 سال اقامت و کار در هلند می توان جهت اخذ اقامت دائم هلند اقدام نمود.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/23

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن :

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن :

آدرس :

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

0903000000 - ۰۷۱۳۲323232
info@expatriation.ir
www.expatriation.ir
شیراز، خیابان ملاصدرا۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید