این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل یکی از بهترین روش ها جهت اخذ اقامت کانادا است و طرفداران زیادی دارد. دانشگاه های کانادا جزو بهترین دانشگاه ها در جهان هستند و هزینه تحصیل در این دانشگاه ها نیز بسیار مناسب است. در این مقاله در مورد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل با شما صحبت می کنیم.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 

اخذ اقامت دائم در مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

با مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل بعد از اتمام تحصیلات به سرعت ویزای تحصیلی شما به ویزای کاری تبدیل شده و می توانید به راحتی کار پیدا کنید. این ویزا 3 سال اعتبار دارد و با مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل بعد از 3 سال می توانید برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

جهت مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل گرفتن ویزای تحصیلی برای مقاطع لیسانس و پایین تر کمی مشکل است و ویزای تحصیلی جهت مقاطع فوق لیسانس و بالاتر با موفقیت بیشتری همراه است. برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در مقطع لیسانس باید مدرک دیپلم داشته باشید و معدلتان نیز بالای 14 باشد و مدرک زبان انگلیسی نیز داشته باشید. بعد از آن در یک دانشگاه معتبر در کانادا پذیرش شده باشید. با داشتن این شرایط می توانید برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل اقدام نمایید.

 

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

برآورد هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل بستگی به دانشگاه، مقطع و رشته تحصیلی دارد؛ اما به طور میانگین باید هزینه ای در حدود 12،000 تا 20،000 دلار در نظر بگیرید. لازم به ذکر است که در مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل اجازه کار دانشجویی نیز خواهید داشت و همچنین اگر نمرات خوبی کسب کنید کمک هزینه تحصیلی به شما تعلق می گیرد که این موارد می تواند از هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را کاهش دهد.

 

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

- در روش مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل بعد از فارغ التحصیلی ویزای تحصیلی به ویزای کاری تبدیل می شود.

- با مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل اجازه کار همزمان با تحصیل را خواهید داشت.

- همسر و فرزندان متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نیز می توانند در کانادا تحصیل و کار کنند.

- در روش مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در صورتی که نمره های خوبی بگیرید از کمک هزینه تحصیلی برخوردار خواهید شد.

 

معایب مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

- برای اخذ ویزا جهت مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل باید ثابت کنید که منابع مالی کافی برای هزینه تحصیل و زندگی در کانادا را دارید.

- مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در مقطع لیسانس و پایین تر بسیار دشوار است.

 

ابر کلمات کلیدی : تحصیل در کانادا , مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/15

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید