مهاجرت پزشکان به فرانسه

 

مهاجرت پزشکان به فرانسه از روش های دیگر مهاجرت به این کشور می باشد. پزشکان با انواع تخصص ها از جمله دندانپزشک، متخصص بیهوشی، متخصص قلب، متخصص زنان و زایمان، متخصص مغز و اعصاب و ...می توانند برای مهاجرت پزشکان به فرانسه اقدام نمایند. در ادامه این مقاله شرایط و نحوه مهاجرت پزشکان به فرانسه را بررسی می کنیم.

 

مهاجرت پزشکان به فرانسه

 

شرایط مهاجرت پزشکان به فرانسه

از مهم ترین شرایط مهاجرت پزشکان به فرانسه داشتن دعوتنامه کاری از فرانسه است. همچنین باید مدرک تحصیلی مربوط به تخصصتان با مدارک تخصص پزشکی فرانسه معادل سازی شود. با داشتن دو شرط قبلی از شرایط مهاجرت پزشکان به فرانسه باید در آزمون مربوط به مهاجرت پزشکان به فرانسه شرکت کنید. با قبولی در این آزمون می توانید برای مهاجرت پزشکان به فرانسه اقدام نمایید و به عنوان پزشک متخصص در فرانسه مشغول به کار شوید.

 

درآمد مهاجرت پزشکان به فرانسه

می توان گفت درآمد پزشکان در فرانسه جهت مهاجرت پزشکان به فرانسه نسبت به سایر کشورهای اروپایی بالاتر است. البته بدیهی است که در سراسر جهان درآمد متخصصان پزشکی از درآمد پزشکان عمومی بیشتر است. درآمد متوسط سالیانه پزشکان عمومی در فرانسه 92000 دلار و درآمد متوسط سالیانه متخصصان پزشکی در فرانسه 150000 دلار است.

 

مزایای مهاجرت پزشکان به فرانسه

مهاجرت پزشکان به فرانسه مزیت های فراوانی دارد. از جمله مزایای مهاجرت پزشکان به فرانسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

درآمد پزشکان در فرانسه جهت مهاجرت پزشکان به فرانسه نسبتا بالاست.

سیستم پزشکی فرانسه جهت مهاجرت پزشکان به فرانسه از کیفیت بالایی برخوردار است.

امکانات پزشکی گسترده و بالای فرانسه مهاجرت پزشکان به فرانسه را لذت بخش تر می کند.

 

 

ابرکلمات کلیدی : مهاجرت پزشک به فرانسه , مهاجرت کاری پزشکان به فرانسه , مهاجرت پزشکان ایرانی به فرانسه , رزیدنتی پزشکی در فرانسه , پذیرش تخصص پزشکی در فرانسه , مهاجرت به فرانسه , پزشکی در فرانسه , ویزای پزشکی فرانسه , مهاجرت به فرانسه از طریق تخصص پزشکی , مهاجرت به فرانسه از طریق تخصص , راحت ترین کشور برای مهاجرت پزشکان , مهاجرت از طریق پزشکی

 

 

تاریخ درج مطلب 1398/01/29

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن :

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن :

آدرس :

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

0903000000 - ۰۷۱۳۲323232
info@expatriation.ir
www.expatriation.ir
شیراز، خیابان ملاصدرا۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید