هزینه زندگی در ایتالیا

 

بی شک برای متقضیان مهاجرت به ایتالیا هزینه زندگی در ایتالیا از اهمیت بسیاری برخوردار است. هزینه زندگی در هر شهر و کشوری بستگی به نحوه زندگی خود فرد دارد. اما در مقاله هزینه زندگی در ایتالیا، هزینه های اساسی زندگی را توضیح خواهیم داد.

 

هزینه زندگی در ایتالیا

 

هزینه زندگی در ایتالیا

به طور کل و میانگین هزینه زندگی در ایتالیا را می توان بین 600 تا 700 یورو در ماه برآورد کرد. در ادامه جزئیات هزینه زندگی در ایتالیا را برمی شمریم.

 

هزینه زندگی در ایتالیا – هزینه آب، برق، گاز در ایتالیا

جهت بررسی هزینه زندگی در ایتالیا؛ هزینه آب، برق و گاز در ایتالیا به طور متوسط 150 یورو محاسبه می شود.

 

هزینه زندگی در ایتالیا – هزینه خوراک در ایتالیا

هزینه خوراک در ایتالیا و در یک رستوران قیمت مناسب حدود 15 یورو از کل هزینه زندگی در ایتالیا را شامل می شود.

 

هزینه زندگی در ایتالیا – هزینه پوشاک در ایتالیا

هزینه پوشاک در ایتالیا برای بررسی هزینه زندگی در ایتالیا به طور متوسط 70 یورو می باشد. این هزینه مربوط به یک دست لباس به همراه یک جفت کفش با قیمت مناسب است.

 

هزینه زندگی در ایتالیا – هزینه اجاره خانه در ایتالیا

بی شک هزینه اجاره خانه در بحث هزینه زندگی در ایتالیا مهم ترین است. هزینه اجاره خانه در ایتالیا اگر آپارتمانی یک خوابه و در مرکز شهر باشد حدودا ماهیانه 600 یورو و اگر آپارتمانی یک خوابه در حاشیه شهر باشد ماهیانه حدود 450 یورو است.

 

هزینه زندگی در ایتالیا – هزینه خرید ملک در ایتالیا

اگر قصد خرید آپارتمان داشته باشید، هزینه آن نیز در بررسی هزینه زندگی در ایتالیا برایتان اهمیت دارد. به طور متوسط هزینه خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر 4000 یورو و در حاشیه شهر 2000 یورو برآورد می شود.

 

هزینه زندگی در ایتالیا – هزینه حمل و نقل در ایتالیا

هزینه حمل و نقل نیز برای بررسی هزینه زندگی در ایتالیا مهم است. هزینه یک عدد بلیط مترو در ایتالیا حدود 5/1 یورو و کرایه تاکسی به طور میانگین هر کیلومتر 2 یورو است.

 

هزینه زندگی در ایتالیا – هزینه میوه و سبزی در ایتالیا

جهت بررسی هزینه زندگی در ایتالیا هزینه میوه و سبزی نیز از اهمیت برخوردار است. به طور متوسط هزینه یک کیلوگرم سیب، موز و پرتقال هرکدام 2 یورو است. هزینه سبزیجات مانند سیب زمینی، گوجه فرنگی و پیاز نیز تقریبا هر کیلوگرم 2 یورو می باشد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/27

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید