این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

 

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک نیز مانند خرید ملک در کشورهای دیگر قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارد. موضوع مهم در بحث مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک این است که آیا مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک در هلند منجر به اقامت دائم می شود یا خیر. در این مقاله همراه باشید تا این موضوع و موضوعات دیگری را در رابطه با مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک بررسی نماییم.

 

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

 

شرایط مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

ملک مورد نظر برای مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک را می توانید در آگهی های آنلاین، روزنامه و در آژانس های املاک بیابید. مراحل انتقال ملک و عقد قرارداد بین خریدار و فروشنده باید در دفتر اسناد رسمی به انجام برسد. متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک که اقامت یا تابعیت هلند را داشته باشند از وام مسکن با بهره پایین نیز جهت خرید ملک در هلند برخوردار می شوند.

 

هزینه مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

هزینه مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک بستگی به شرایط ملک مورد نظرتان دارد. شرایطی از جمله منطقه، متراژ، امکانات منزل و ... . به طور میانگین هزینه خرید ملک در هلند در مرکز شهر 4،000 یورو برای هر متر مربع و در خارج از شهر 3،000 یورو برای هر متر مربع است. انتقال مالکیت جهت مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک نیز هزینه ای حدود 1،000 تا 3،000 یورو به دنبال خواهد داشت.

 

اخذ اقامت دائم هلند با مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک راهی برای اخذ اقامت دائم هلند نیست. برای اینکه اقامت دائم هلند را به دست آورید می توانید بعد از مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک به سرمایه گذاری یا کارآفرینی بپردازید. بعد از گذشت 5 سال از کار و اقامت در هلند می توانید برای اخذ اقامت دائم هلند اقدام کنید. جزئیات بیشتر درباره سرمایه گذاری در هلند را می توانید در مقاله مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری بخوانید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/25

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید