مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

 

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک نیز مانند خرید ملک در کشورهای دیگر قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارد. موضوع مهم در بحث مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک این است که آیا مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک در هلند منجر به اقامت دائم می شود یا خیر. در این مقاله همراه باشید تا این موضوع و موضوعات دیگری را در رابطه با مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک بررسی نماییم.

 

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

 

شرایط مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

ملک مورد نظر برای مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک را می توانید در آگهی های آنلاین، روزنامه و در آژانس های املاک بیابید. مراحل انتقال ملک و عقد قرارداد بین خریدار و فروشنده باید در دفتر اسناد رسمی به انجام برسد. متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک که اقامت یا تابعیت هلند را داشته باشند از وام مسکن با بهره پایین نیز جهت خرید ملک در هلند برخوردار می شوند.

 

هزینه مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

هزینه مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک بستگی به شرایط ملک مورد نظرتان دارد. شرایطی از جمله منطقه، متراژ، امکانات منزل و ... . به طور میانگین هزینه خرید ملک در هلند در مرکز شهر 4،000 یورو برای هر متر مربع و در خارج از شهر 3،000 یورو برای هر متر مربع است. انتقال مالکیت جهت مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک نیز هزینه ای حدود 1،000 تا 3،000 یورو به دنبال خواهد داشت.

 

اخذ اقامت دائم هلند با مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک راهی برای اخذ اقامت دائم هلند نیست. برای اینکه اقامت دائم هلند را به دست آورید می توانید بعد از مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک به سرمایه گذاری یا کارآفرینی بپردازید. بعد از گذشت 5 سال از کار و اقامت در هلند می توانید برای اخذ اقامت دائم هلند اقدام کنید. جزئیات بیشتر درباره سرمایه گذاری در هلند را می توانید در مقاله مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری بخوانید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/25

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید